
В окупованому Криму членам Сакської міської організації ветеранів показали знакові для міста об'єкти Федеральної цільової програми російського уряду. Екскурсію для ветеранів організував "глава відомства" Андрій Івкін, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.
Першим пунктом у маршруті ознайомчої екскурсії стали каналізаційні очисні споруди, що будуються.
"На даний момент на майданчику триває зведення головної насосної станції, будівлі виробничого, адміністративного та господарського приміщень, прокладення труб, а також ведеться прийом сучасного обладнання. Роботи здійснюються згідно із затвердженим планом-графіком", - йдеться в повідомленні.
Крім того, ветерани оглянули набережну вздовж Сакського лікувального озера, дамбу, дитячі садки "Зірочка" і "Дюймовочка" і споруджуваний дитсадок "Лялі".
Так, члени організації ветеранів заявили, що "вражені масштабними перетвореннями".
Нагадаємо, раніше президент Російської Федерації Володимир Путін осоромився в Криму.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...