У доповіді, підготовленій колишнім держсекретарем Канади Девідом Кілгуром, правозахисником Девідом Мейтасом і журналістом Етаном Гутманом, стверджується, що щорічно китайські хірурги виконують від 60 тис. до 100 тис. трансплантацій органів ув'язнених, незважаючи на заяви влади про припинення даної практики ще два роки тому. Про це пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Відзначається, що в основному серце, печінку та інші органи вилучають у прихильників Фалуньгун - поширеної в Китаї медитативної практики. Її послідовники піддаються гонінням з боку влади протягом багатьох десятиліть.
Офіційно китайський уряд заявляє про 10 тис. операцій з трансплантації органів щорічно. Однак автори вважають, що ця цифра істотно занижена. У свою чергу, в МЗС країни заявили, що ці дані є «уявними і безпідставними» і «не мають ніякої фактичної основи».
У минулому році з'явилася інформація, що Китай як і раніше використовує органи в'язнів для пересадки, не дивлячись на заяви представника міністерства охорони здоров'я про те, що в країні відмовляться від цієї практики.
У Дніпрі викрили посадовців та медиків військово-лікарської комісії одного з районних територіальних центрів комплектування, а також працівників інших медичних установ міста, які підробляли чоловікам мобілізаційного віку результати аналізів на ВІЛ. Про...
Анджеліна Торрес Вальбона, якій 111 років, живе в Іспанії. Вона каже, що в її довгому житті немає секрету, але вона п’є напій із трьох інгредієнтів на сніданок, передають Патріоти України. Що їсть на сніданок довгожителька? . Мешкаючи в квартирі в Еша...