У доповіді, підготовленій колишнім держсекретарем Канади Девідом Кілгуром, правозахисником Девідом Мейтасом і журналістом Етаном Гутманом, стверджується, що щорічно китайські хірурги виконують від 60 тис. до 100 тис. трансплантацій органів ув'язнених, незважаючи на заяви влади про припинення даної практики ще два роки тому. Про це пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Відзначається, що в основному серце, печінку та інші органи вилучають у прихильників Фалуньгун - поширеної в Китаї медитативної практики. Її послідовники піддаються гонінням з боку влади протягом багатьох десятиліть.
Офіційно китайський уряд заявляє про 10 тис. операцій з трансплантації органів щорічно. Однак автори вважають, що ця цифра істотно занижена. У свою чергу, в МЗС країни заявили, що ці дані є «уявними і безпідставними» і «не мають ніякої фактичної основи».
У минулому році з'явилася інформація, що Китай як і раніше використовує органи в'язнів для пересадки, не дивлячись на заяви представника міністерства охорони здоров'я про те, що в країні відмовляться від цієї практики.
В Україні за чинними правилами з 35 роками стажу та середньою зарплатою можна розраховувати на пенсію, розмір якої буде меншим за середню. При цьому, щоб отримувати пенсію в 10 тис. грн, необхідно платити внески із зарплати в 38,3 тис. грн. Про це йдет...
Багато собак полюбляють пірнати в озера та ставки у спекотні дні, але фахівці з догляду за тваринами закликають власників бути обережними. Причина - синьо-зелені водорості, які в спекотну й вологу погоду активно розмножуються у стоячих водоймах, переда...