У доповіді, підготовленій колишнім держсекретарем Канади Девідом Кілгуром, правозахисником Девідом Мейтасом і журналістом Етаном Гутманом, стверджується, що щорічно китайські хірурги виконують від 60 тис. до 100 тис. трансплантацій органів ув'язнених, незважаючи на заяви влади про припинення даної практики ще два роки тому. Про це пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Відзначається, що в основному серце, печінку та інші органи вилучають у прихильників Фалуньгун - поширеної в Китаї медитативної практики. Її послідовники піддаються гонінням з боку влади протягом багатьох десятиліть.
Офіційно китайський уряд заявляє про 10 тис. операцій з трансплантації органів щорічно. Однак автори вважають, що ця цифра істотно занижена. У свою чергу, в МЗС країни заявили, що ці дані є «уявними і безпідставними» і «не мають ніякої фактичної основи».
У минулому році з'явилася інформація, що Китай як і раніше використовує органи в'язнів для пересадки, не дивлячись на заяви представника міністерства охорони здоров'я про те, що в країні відмовляться від цієї практики.
У "Ягодині" у підлозі автобуса, що їхав з Щецина до Києва, митники знайшли згорток з камінцями, на упакуванні яких були QR-коди з посиланням на о Гемологічний інституту у США, що видає сертифікати якості міжнародного зразка на діаманти. Про це повідомл...
Через два роки після поранення, що змінило життя, Андрій Рублюк, 38-річний старший сержант українського розвідувального підрозділу, зно. Український розвідник не знає, як довго тривала його клінічна смерть після розриву вибухового пристрою. Усе, що пам...