"У мене немає слів, не можу в це повірити": Дружина бійця АТО впізнала у пораненому бойовику рідного брата, з яким давно не спілкувалася (відео)

Брат Валентини Юрій давно виїхав на заробітки в Росію, а там через сайт записався у найманці на Донбасі, бо як винагороду йому обіцяли по 100 доларів за тиждень.

Юрій Михайленко. Фото:скрін відео

Жителі села на Чернігівщині впізнали свого земляка серед поранених бойовиків, яких зняли на відео українські військові. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Юрій Михайленко розповідає на камеру, що потрапив на Донбас з території Росії, через сайт записався в найманці. Йому, мовляв, обіцяли гарну винагороду - 100 доларів за тиждень. Мешканка села Валентина впізнала на відео рідного брата, він розповідає, що родом з села Лукнове.

Валентина не приховує сліз. Уже два роки від рідного брата не отримувала ніяких звісток. Новина про те, що він воював на боці терористів, її приголомшує.

У Михайленка кульове поранення, його доставили в лікарню Волновахи, так написав під відео його автор. З'ясувати деталі того, як це сталося, поки не вдалося. Валентина розповідає, що зараз на війні за Україну воює її чоловік. У тому, що рідні в її житті люди стояли там по різні боки, не може повірити.

"Він коли раніше приїжджав, ніколи, ну ... навпаки, завжди позитив. Щоб так. У мене просто немає слів, я не можу просто в це повірити", - каже Валентина Барабаш.

У школі, в якій навчався Юрій, з гордістю показують дошку пошани. На ньому фото захисників. Дев'ять випускників школи стали на захист рідної країни. Заступник директора школи з виховної роботи переглядає відео. У хлопцеві на лікарняному ліжку ледве впізнає свого учня. Розповідає, що Юрій давно виїхав на заробітки в Росію. Не бачила його близько 15 років.

У сільраді не здивовані. Кажуть, ще два роки тому отримали повідомлення від СБУ, нібито Михайленка затримали наші бійці. Як після цього склалася його доля, де він зараз - односельці не знають.

"Чому ми повинні голосно про це говорити?": Перша ракетка Білорусі Соболенко не розуміє заяв проти війни в Україні

понеділок, 29 травень 2023, 21:53

Вона також додала, що для неї не стала несподіванкою поведінка українки, яка відмовилася тиснути руку суперниці з країни-агресорки. "Щодо ситуації з війною, то я вже казала багато, багато разів: ніхто в цьому світі, російські спортсмени або білоруські ...

Відпочинок закінчився трагедією: На пляжі раптово почалась гроза і вбила туриста на очах у його коханої

понеділок, 29 травень 2023, 21:43

У Греції під час відпочинку на пляжі раптово помер турист з Великої Британії. Сталось це під час того, як його кохана знімала його на камеру. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Молодий чоловік перебував у районі Агіа-Агаті на Родосі,...