Стали відомі подробиці вчорашнього зіткнення снігоприбирального трактора з припаркованим автомобілем Ока на південному сході Москви. Легковик не має господаря і його евакуювали для утилізації. Про це розповіли сайту m24.ru у префектурі району російської столиці, інформують Патріоти України.
Раніше в ЗМІ з'являлася інформація, що 27 січня на вулиці Братиславській під час прибирання снігу трактор засипав припарковану Оку. Потім він переплутав машину з заметом і розчавив її. У префектурі округу пообіцяли провести розслідування і виплатити компенсацію власнику Оки, якщо підтвердиться, що дійсно йому завдали шкоди.
"За фактом події було проведено розслідування, в результаті якого встановлено, що транспортний засіб безхазяйний, його знято з обліку. Автомобіль евакуйований для подальшої утилізації,"– розповіли в префектурі.
Щодня прибиранням в Москві займаються 18 тисяч одиниць техніки та 60 тисяч осіб.
Голова «Укренерго» Віталій Зайченко заявив, що в липні та серпні в Україні можливі тимчасові відключення електроенергії тривалістю до п’яти годин, передають Патріоти України. За його словами, основними причинами потенційних обмежень можуть стати тривал...
Європейські країни переживають потужну хвилю аномальної спеки, спричинену метеорологічним явищем «Омега». Через надзвичайно високі температури вже фіксують людські жертви, перебої в роботі інфраструктури та масштабні втрати у сільському господарстві, п...