У Німеччині зупинено центральний матч тижні - головний арбітр образився на тренера однієї з команд (відео)

Фелікс Цвайер видалив з поля головного тренера однієї з команд матчу "Байєр" - "Боруссія Дортмунд.

Арбитри в матчі Байєр - Борусія Д. Фото: Обозреватель.

Головний арбітр центрального матчу чемпіонату Німеччини "Байєр" - "Боруссія Дортмунд" (0: 1) Фелікс Цвайер перервав матч на 9 хвилин, образившись на головного тренера господарів. Цвайер видалив з лавки Рогера Шмідта, але наставник "фармацевтів" відмовився залишати технічну зону. Про цей курйоз повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

48-річний німецький фахівець мотивував свою поведінку тим, що хотів почути про видалення особисто від Цвайера, а не від запасного арбітра. Після паузи в матчі Шмідт погодився покинути лаву, судді повернулися на поле, і матч був відновлений.

Шахраї використали соліста гурту ТІК Віктора Бронюка для того щоб ошукати українців

четвер, 2 травень 2024, 2:35

Соліст гурту ТІК Віктор Бронюк заявив, що став жертвою шахраїв. Про це він написав на своїй сторінці в Instagram. . За його словами, невідомі отримали доступ до його особистого Telegram-акаунту. Вони скористалися великою кількістю його прихильників і...

Мовний омбудсмен Кремінь розповів, у скількох школах України досі вивчають російську як окремий предмет

середа, 1 травень 2024, 23:32

Мовний омбудсмен Тарас Кремінь опублікував звіт за 2023 рік щодо дотримання мовного закону у різних сферах діяльності. Згідно з ним, в Україні залишилося три школи, в яких російську мову викладають як окремий предмет. Водночас 20% дошкільнят не розумію...