У Дніпрі двоє нетверезих громадян вбили сторожа одного з парків міста. Інцидент стався в парку імені Глоби в самому центрі Дніпра. Про це повідомив у Facebook заступник міського голови Михайло Лисенко, зазначають Патріоти України.
“Сьогодні о 14-00 в парку імені Глоби двоє людей в стані алкогольного сп’яніння залізли на клумбу та почали виривати троянди та паркан”, – написав він.
Побачивши це, сторож попросив їх припинити псувати парк, після чого був забитий на смерть. Через п’ять хвилин вбивці були затримані поліцією.

Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...