На підтримку України: Росіяни вийшли на пікети в центрі Москви (фотофакт)

У центрі Москви активісти російської ініціативи "Стратегія-30" вийшли на пікет у підтримку політв'язнів з України. Активісти вимагають в російської влади негайного звільнення всіх кремлівських бранців, повідомляють Патріоти України.

Учасниця акції Віра Лаврешина каже, що ці пікети росіяни влаштовують раз на місяць. "Перехожі на Тверській, які спостерігали за нашими пікетами, цього разу відверталися. Режим Путіна слабшає і наближається до свого краху, це бачать вже багато. За захоплення українських моряків, та й спробу анексії Керченської протоки, оголошеної "внутрішнім морем Росії", їм доведеться розплачуватися. Обмін полоненими застопорився саме через російську сторону", - сказала вона.

Цього разу учасники акції назвали дії РФ міжнародним бандитизмом та нагадали про захоплення українськіх моряків у Керченській протоці.

Джерело: Крим.Реалії

Донори м'яса для путіна почали замислюватися: Росіяни дедалі більше занепокоєні втратами на війні, - NYT

понеділок, 29 травень 2023, 5:55

Рівень підтримки війни у російському суспільстві залишається високим, однак це може змінитися, якщо стурбованість великою кількістю втрат збережеться, про це пише New York Times, посилаючись на дослідження компанії FilterLabs AI. Громадська думка в Рос...

Вдосконалюємо свою солов'їну: Мовознавець пояснив, як озвучувати час доби без русизмів (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 4:05

Чимало українців досі не усвідомлюють, що відповідають неправильно на запитання "Котра година?". Авраменко зазначив, що багато українців, відповідаючи на запитання "Котра година?", використовують конструкцію з прийменником "без". Наприклад, "без двадця...