У родинному колі: Королева Єлизавета II відзначає 90-річний ювілей (фото, відео)

Основні урочистості з нагоди 90-річчя королеви відбудуться у червні, коли Єлизавета II відзначає свій так званий офіційний день народження.

Королева Єлизавета ІІ. Фото: ВВС.

Британській королеві Єлизаветі II, яка знаходиться на троні з 1952 року і є найдовше правлячим британським монархом в історії, 21 квітня виповнюється 90 років. На честь ювілею королеви в Британії пройдуть різні урочисті заходи, а сама Єлизавета II, серед іншого, зробить прогулянку в Віндзорському парку зі своїм чоловіком принцом Філіпом, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Після цього вона запалить маяк - перший з більш ніж 1000 маяків в Британії і за кордоном, які будуть світитися в честь ювілею монарха. Відзначається, що вечір Єлизавета II має намір провести в колі сім'ї.

Королева Єлизавета II и принц Філіпп.

Основні урочистості з нагоди 90-річчя королеви відбудуться у червні, коли Єлизавета II відзначає свій так званий офіційний день народження.

У соцмережі Facebook також вітають королеву Єлизавету.


Хіти тижня. "Гвоздь в крышку гроба марионеток Кремля", - Злий Одесит про справу Марківа

середа, 24 липень 2019, 3:00

"История с арестом и приговором замкомвзвода первого батальона оперативного назначения Нацгвардии имени Кульчицкого Виталия Маркива в Италии до глубины души возмутила не только многих украинцев, но и создала соответствующий ажиотаж в самой Европе", - п...

Хіти тижня. Розслабитись після успіху на Вімблдоні: Світоліна похвалилася стрункими ніжками на відпочинку в Одесі (фото)

середа, 24 липень 2019, 2:00

Краща ракетка України перша зі співвітчизників пробилась у фінал престижного змагання і заробила в ході турніру майже мільйон доларів. Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна продовжує насолоджуватися відпусткою, яку вона проводить у себе на бат...