У Швеції викрали безцінні королівські регалії XVII сторіччя (фото)

Золоті корони, прикрашені бісером, перлами і гірським кришталем, зберігалися в готичному соборі, побудованому на пагорбі біля озера Меларен.

Безцінні королівські регалії вкрали поблизу Стокгольма. Фото: Тhe Guardian.

З кафедрального собору в місті Стренгнес (Швеція) серед білого дня було викрадено державу і корону короля Карла IX і королеви Христини Шлезвіг-Гольштейн-Готторпської, які правили країною на початку XVII століття, повідомляють Патріоти України.

Золоті корони, прикрашені бісером, перлами і гірським кришталем, зберігалися в готичному соборі, побудованому на пагорбі біля озера Меларен в 95 кілометрах на захід від Стокгольма. Близько полудня 31 липня два злодія прийшли у відкритий для відвідувачів собор, розбили вітрину і дістали корони і державу. Після включення сигналізації злодії з видобутком побігли до озера і зникли на моторному човні.
У поліції вважають, що злочинці зникли завдяки великій системі озер. У їх пошуку задіяні човни і вертоліт, але поки затримати злодіїв не вдалося. «1: 0 на їхню користь», - заявив представник шведської поліції Томас Агневік.
Експерти сумніваються, що злочинці зможуть продати настільки унікальні об'єкти. Злодіям загрожує до шести років в'язниці.


Джерело: The Guardian

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...

Якщо буде тотальне відключення електроенергії: Українцям перестануть робити операції та не прийматимуть до лікарень

понеділок, 5 грудень 2022, 15:40

Метою атак РФ на об'єкти критичної інфраструктури України є повне відключення електроенергії на території всієї країни. Ймовірно, Росія продовжить обстріл об'єктів української енергетики, передають Патріоти України. В Україні активно готуються до можли...