У Слідчому комітеті РФ назвали особу чоловіка, який влаштував вибух в петербурзькому метро

Зловмисником за версією СК РФ виявився Акбаржон Джалілов 01.04.1995 року народження.

Наслідки вибуху в пітерському метро. Фото:ТСН

Слідством встановлено особу чоловіка, який скоїв вибух у вагоні потяга метро в Санкт-Петербурзі. Про це йдеться на сайті Слідчого комітету РФ, передають Патріоти України.

Зловмисником за версією СК РФ виявився Акбаржон Джалілов 01.04.1995 року народження. Крім того, експертами-криміналістами виявлені генетичні сліди Джалілова на сумці, залишеній на станції метро "Площа Повстання", в якій знаходився вибуховий пристрій.

Висновки генетичної експертизи і записи камер відеоспостереження дають слідству підстави вважати, що саме чоловік, який вчинив теракт у вагоні, залишив сумку з вибуховим пристроєм на станції метро "Площа Повстання".

Над Києво-Печерською Лаврою помітили нашестя ворон: Цаплієнко поділився моторошним відео

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:28

У Мережі з'явилося відео, на якому зафіксоване незвичне явище у Києві. Сотні ворон "атакують" Києво-Печерську Лавру. Відео у соціальних мережах опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Нашестя ворон над Печерською Лаврою. Ро...

Стосується усіх: У стінах Києво-Могилянської академії заборонили спілкуватися російською

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:00

У стінах Києво-Могилянській академії заборонили спілкуватися російською мовою, повідомляють Патріоти України. Як розповів член Наглядової ради "Могилянки" Геннадій Зубко, викладання російською не ведеться у виші вже дуже давно. Наразі заборона стосуєть...