У США виставили на продаж автограф Джона Леннона для свого фаната-вбивці (фото)

​Примірник альбому став одним з найважливіших доказів у ході слідства і під час судового процесу.

Обкладинка альбому Double Fantasy. Фото: Twitter.com/Vinyl Revolution.

Альбом Джона Леннона "Double Fantasy", який музикант підписав за 5 годин до смерті своєму вбивці Марку Чепмену, виставили на продаж за 1,5 мільйона доларів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Моторошний екземпляр вирішили продати в компанії Moments in Time. На обкладинці альбому розміщена чорно-біла фотографія, де цілуються Джон Леннон і його дружина Йоко Оно. Музикант залишив підпис на фото на шиї Йоко.

Найвидатнішого рок-музиканта вбили 8 грудня 1980, коли музикант повертався додому, а Чепмен підійшов до нього за автографом, після чого через деякий час застрелив його.

Вбивцю затримали, але його альбом випадково випав на підлогу, де пізніше його підібрав працівник і передав поліції як доказ.Альбом раніше вже продавали - в 1998 році за 150 тисяч доларів, в 2010 році - за 850 тисяч доларів.

- Це важлива музична пам'ятка, а також значна частина історії. Це продаж з фіксованою ціною, - зазначив продавець "Моментів часу" Гері Зімет.

Дилер відмовився розкрити особу покупця, який погодився заплатити за пластинку 1,5 мільйона доларів.

На Миколаївщині чоловік вбив приятеля пляшкою з-під шампанського

субота, 30 вересень 2023, 15:15

У Миколаївській області сталося вбивство під час сварки між двома товаришами. Про це повідомила пресслужба Миколаївської обласної прокуратури, передають Патріоти України. "6 червня 2023 року між підозрюваним та 46-річним потерпілим на березі р. Синюха ...

Навпроти магазину дитячих іграшок: У Харкові суд виніс вирок чоловіку за секс із незнайомкою на газоні

субота, 30 вересень 2023, 14:14

Дзержинський районний суд Харкова розглянув справу щодо чоловіка, який із незнайомою йому жінкою зайнявся сексом на газоні біля кафе на очах перехожих. Про це йдеться у вироку суду від 21 вересня, передають Патріоти України. Суд встановив, що у жовтні ...