У США виставили на продаж автограф Джона Леннона для свого фаната-вбивці (фото)

​Примірник альбому став одним з найважливіших доказів у ході слідства і під час судового процесу.

Обкладинка альбому Double Fantasy. Фото: Twitter.com/Vinyl Revolution.

Альбом Джона Леннона "Double Fantasy", який музикант підписав за 5 годин до смерті своєму вбивці Марку Чепмену, виставили на продаж за 1,5 мільйона доларів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Моторошний екземпляр вирішили продати в компанії Moments in Time. На обкладинці альбому розміщена чорно-біла фотографія, де цілуються Джон Леннон і його дружина Йоко Оно. Музикант залишив підпис на фото на шиї Йоко.

Найвидатнішого рок-музиканта вбили 8 грудня 1980, коли музикант повертався додому, а Чепмен підійшов до нього за автографом, після чого через деякий час застрелив його.

Вбивцю затримали, але його альбом випадково випав на підлогу, де пізніше його підібрав працівник і передав поліції як доказ.Альбом раніше вже продавали - в 1998 році за 150 тисяч доларів, в 2010 році - за 850 тисяч доларів.

- Це важлива музична пам'ятка, а також значна частина історії. Це продаж з фіксованою ціною, - зазначив продавець "Моментів часу" Гері Зімет.

Дилер відмовився розкрити особу покупця, який погодився заплатити за пластинку 1,5 мільйона доларів.

Кажуть, що стався приступ: У колонії померла 20-річна дівчина, яку засудили на 15 років за вбивство інструктора тиру в Полтаві

вівторок, 30 листопад 2021, 16:24

Вчора, 29 листопада, в СІЗО померла 20-річна Вероніка Моторіна, яку засудили до 15 років позбавлення волі за вбивство 64-річного інструктора тиру в Полтаві. Про це повідомляє "Суспільне", зазначають Патріоти України. Бригада екстреної медичної допомоги...

Життя безцінне! Українські лікарі врятували 33-річного хлопця з раком крові, провівши справжню спецоперацію (відео)

вівторок, 30 листопад 2021, 14:44

Українські медики провели цілу спецоперацію, щоб врятувати життя 33-річного хворого на рак крові. Чоловікові пересадять донорський кістковий мозок, і для цього провели тотальне опромінення тіла. При цьому таку процедуру вперше зробили в Україні. Про це...