У США виставили на продаж автограф Джона Леннона для свого фаната-вбивці (фото)

​Примірник альбому став одним з найважливіших доказів у ході слідства і під час судового процесу.

Обкладинка альбому Double Fantasy. Фото: Twitter.com/Vinyl Revolution.

Альбом Джона Леннона "Double Fantasy", який музикант підписав за 5 годин до смерті своєму вбивці Марку Чепмену, виставили на продаж за 1,5 мільйона доларів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Моторошний екземпляр вирішили продати в компанії Moments in Time. На обкладинці альбому розміщена чорно-біла фотографія, де цілуються Джон Леннон і його дружина Йоко Оно. Музикант залишив підпис на фото на шиї Йоко.

Найвидатнішого рок-музиканта вбили 8 грудня 1980, коли музикант повертався додому, а Чепмен підійшов до нього за автографом, після чого через деякий час застрелив його.

Вбивцю затримали, але його альбом випадково випав на підлогу, де пізніше його підібрав працівник і передав поліції як доказ.Альбом раніше вже продавали - в 1998 році за 150 тисяч доларів, в 2010 році - за 850 тисяч доларів.

- Це важлива музична пам'ятка, а також значна частина історії. Це продаж з фіксованою ціною, - зазначив продавець "Моментів часу" Гері Зімет.

Дилер відмовився розкрити особу покупця, який погодився заплатити за пластинку 1,5 мільйона доларів.

Один трактор - дві САУ: У мережі показали, як на сході країни йде посівна

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:30

На сході України цьогоріч - незвична посівна кампанія. Трактори змушені працювати під прикриттям самохідних артилерійських установок через загрозу обстрілів з боку російських окупантів, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували в Telegr...

У церкві Луцька хлопчик молився, щоб від хвороби Путіна ніхто не міг придумати ліків (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:22

Мережу зворушило відео з хлопчиком із Луцька, який молиться про те, щоб плани глави РФ Володимира Путіна не справдилися. Дитина років одинадцяти просила у Господа, аби від захворювання, яким,як пишуть експерти, страждає російський диктатор, не вигадали...