У комунальному підприємстві «Муніципальна поліція» у вівторок підтвердили, що демонтаж був здійснений комунальниками «у рамках виконання законів про декомунізацію». Однак, за даними з Кіровської райради Дніпра, на балансі якої перебуває алея, демонтаж відбувався без попередження баланслоутримувачів. До того, зазначають в райраді, ці об’єкти не були включені до переліку пам’яток, які підлягають демонтажу на виконання законів «про декомунізацію», затвердженого в міській раді. Їх оминули увагою, бо вважали, що сучасні пам’ятники не розглядаються.
Передбачається, що в подальшому дошки Брежнєву, Щербицькому та таблички з написами про діяльність ЦК Компартії стануть експонатами парку періоду тоталітаризму, який планують створити в місті. А на їхньому місці, заявили в КП «Муніципальна поліція», встановлять меморіальні дошки землякам, які зробили внесок у розвиток України.
У вересні 2012 року в Дніпрі, з нагоди Дня міста, відкрили площу 80-річчя Дніпропетровської області, її центром стала композиція з восьми бетонних стел, де розташовані 15 бронзових барельєфів особистостей, які, на думку творців, прославили регіон.
Серед них – барельєфи генерального секретаря ЦК КПРС Леоніда Брежнєва, першого секретаря ЦК Компартії України Володимира Щербицького, колишнього президента України Леоніда Кучми. Також у барельєфах закарбували головного конструктора бюро «Південне» Михайла Янгеля, історика Дмитра Яворницького, письменника Олеся Гончара тощо.
Національна поліція фіксує випадки диверсій проти своїх співробітників. Зокрема, 17 листопада правоохоронці потрапили в засідку у квартирі, де була встановлена "розтяжка". Про це виданню OBOZ.UA повідомили джерела в Нацполіції, передають Патріоти Украї...
В Одесі люди застрягли на атракціоні у парку Шевченка. Система перестала працювати через відключення світла. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали, передають Патріоти України. Судячи з відео, люди стали заручниками вежі вільного падіння. Вони опи...