У центрі Києва затримали націоналістів із труною (фото)

Метою зборів була вимога справедливого покарання для вбивць активістів під час Революції Гідності.

Активісти провели мітинг на честь Небесної Сотні. Фото: Інформатор.

У центрі Києва в суботу, 19 січня, члени кількох націоналістичних організацій провели мітинг на честь пам'яті Героїв Небесної Сотні, які загинули в 2014 році, передають Патріоти України.

Як уточнив учасник акції, блогер Назар Приходько на своїй сторінці в Facebook, метою зборів була вимога справедливого покарання для вбивць активістів під час Революції Гідності.

"Провели акцію, присвячену п'ятим роковинам початку Вогнехрещя на Грушевського. Головним нашим завданням є покарання винних у вбивстві Юрія Вербицького, Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника і всієї Небесної Сотні", – пояснив Приходько.

В ході акції активісти намагалися принести під стіни Адміністрації Президента труну, що символізує досі нерозкриті вбивства, однак їм завадила поліція. "Представники поліції оточили автомобіль, в якому перевозили труну, і відібрали її. Сутичок не було, але націоналісти вимагали повернути її", – пояснили очевидці.


"Думає, що він зірка? Нехай! Тому що зірка – це скупчення газів": Популярний репер розповів про скандал з Потапом (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:15

Український репер Назар Хасан розповів, як одного разу поскандалив з Потапом. Виявляється, що продюсер був гостем на радіо, де працював ХАС і тоді він обізвав одного з ведучих м*даком. В інтерв'ю Аліні Доротюк, Хасан сказав, що в прямому ефірі вирішив ...

Знайшли за 6 днів голодним і з лихоманкою: Підліток настільки захопився грою у хованки, що опинився в іншій країні (відео)

неділя, 29 січень 2023, 15:16

Підліток із Бангладеш грав у піжмурки і замкнувся у вантажному контейнері, де вирішив заховатися. Втім, він випадково замкнувся усередині і заснув, а судно з контейнером попрямувало до Малайзії. Про це пишуть ЗМІ з посиланням на міністра внутрішніх сп...