У центрі Києва затримали націоналістів із труною (фото)

Метою зборів була вимога справедливого покарання для вбивць активістів під час Революції Гідності.

Активісти провели мітинг на честь Небесної Сотні. Фото: Інформатор.

У центрі Києва в суботу, 19 січня, члени кількох націоналістичних організацій провели мітинг на честь пам'яті Героїв Небесної Сотні, які загинули в 2014 році, передають Патріоти України.

Як уточнив учасник акції, блогер Назар Приходько на своїй сторінці в Facebook, метою зборів була вимога справедливого покарання для вбивць активістів під час Революції Гідності.

"Провели акцію, присвячену п'ятим роковинам початку Вогнехрещя на Грушевського. Головним нашим завданням є покарання винних у вбивстві Юрія Вербицького, Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника і всієї Небесної Сотні", – пояснив Приходько.

В ході акції активісти намагалися принести під стіни Адміністрації Президента труну, що символізує досі нерозкриті вбивства, однак їм завадила поліція. "Представники поліції оточили автомобіль, в якому перевозили труну, і відібрали її. Сутичок не було, але націоналісти вимагали повернути її", – пояснили очевидці.


Прямо у аеропорту: В Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...

Китайський апарат Tianwen-1 зробив облетів весь Марс, зафільмувавши раніше не досліджені частини планети

п’ятниця, 1 липень 2022, 9:23

Найцікавішими для науковців стали перші знімки Південного полюса, звідки імовірно розпочнеться колонізація планети. Безпілотний китайський космічний корабель Tianwen-1 відправив на Землю зображення різних місць Марса, включаючи його південний полюс. Пр...