"У цих спортсменів більше відваги, співчуття, мізків та вмінь, ніж у вас": Арнольда Шварцнеггера дуже обурив інтернет-троль, який назвав учасників змагань "Special Olympics" "відсталими"

"Залізний Арні" назвав автора коментарів "сумним, жалюгідним, заздрісним інтернет-тролем".

Джерело: Fast-Torrent

Американський актор та політик Арнольд Шварценеггер зустрівся з учасниками змагань "Special Olympics" для дітей та дорослих із розумовими відхиленнями, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

Шварцнеггера дуже обурив інтернет-троль, який назвав таких людей "відсталими", а подібні заходи – "безглуздими".

"Хоча цей коментар злий та дурний, я не видалятиму його і не банитиму вас (поки), бо це — виховний момент", — почав "Залізний Арні".

"Перед вами два можливі шляхи. Я можу вас запевнити, що в цих спортсменів більше відваги, співчуття, мізків та вмінь — насправді усіх позитивних людських якостей більше, ніж у вас. Тож підіть їхнім шляхом — ви можете повчитися в них та спробувати кинути виклик самому собі, спробувати віддавати, додати щось до цього світу", — зазначив Шварценеггер.

"Або ж ви можете лишитися на своєму шляху і продовжити бути сумним, жалюгідним, заздрісним інтернет-тролем, який нічого не дає цьому світові, але через власні вузьколобі заздрощі глузує з усіх, хто чинить навпаки", — додав актор.

Актор запевнив свого співрозмовника, що коли людина намагається привертати до себе увагу, пишучи подібні коментарі в Інтернеті, врешті-решт закінчиться тим, що вона не лишить по собі жодного спогаду.

Джерело: Facebook Шварценеггера

Фтор - це не отрута: Стоматолог зруйнував міфи про зубну пасту

вівторок, 20 серпень 2019, 0:30

Піна ніяк не впливає на очищувальні властивості зубної пасти, хоча багато людей продовжують у це вірити. На що тільки не підуть виробники продукції, щоб зробити її конкурентоспроможною. До прикладу, на зубних пастах часто пише, що вони відбілюють зуби,...

Будні "наддержави": Росіяни стали частіше помирати

вівторок, 20 серпень 2019, 0:21

Число померлих в Росії в першій половині 2019-го року перевищувало кількість народжених на 198,8 тисячі осіб. Природний спад населення Росії в січні-червні 2019 року пришвидшився. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України.