"У цих спортсменів більше відваги, співчуття, мізків та вмінь, ніж у вас": Арнольда Шварцнеггера дуже обурив інтернет-троль, який назвав учасників змагань "Special Olympics" "відсталими"

"Залізний Арні" назвав автора коментарів "сумним, жалюгідним, заздрісним інтернет-тролем".

Джерело: Fast-Torrent

Американський актор та політик Арнольд Шварценеггер зустрівся з учасниками змагань "Special Olympics" для дітей та дорослих із розумовими відхиленнями, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

Шварцнеггера дуже обурив інтернет-троль, який назвав таких людей "відсталими", а подібні заходи – "безглуздими".

"Хоча цей коментар злий та дурний, я не видалятиму його і не банитиму вас (поки), бо це — виховний момент", — почав "Залізний Арні".

"Перед вами два можливі шляхи. Я можу вас запевнити, що в цих спортсменів більше відваги, співчуття, мізків та вмінь — насправді усіх позитивних людських якостей більше, ніж у вас. Тож підіть їхнім шляхом — ви можете повчитися в них та спробувати кинути виклик самому собі, спробувати віддавати, додати щось до цього світу", — зазначив Шварценеггер.

"Або ж ви можете лишитися на своєму шляху і продовжити бути сумним, жалюгідним, заздрісним інтернет-тролем, який нічого не дає цьому світові, але через власні вузьколобі заздрощі глузує з усіх, хто чинить навпаки", — додав актор.

Актор запевнив свого співрозмовника, що коли людина намагається привертати до себе увагу, пишучи подібні коментарі в Інтернеті, врешті-решт закінчиться тим, що вона не лишить по собі жодного спогаду.

Джерело: Facebook Шварценеггера

Хіти тижня. "Сортиры на улице у половины страны, а так - хоть сейчас на Марс и на Вашингтон", - російський блогер про співгромадян

субота, 16 лютий 2019, 0:10

Росіяни могли б жити краще. Якби вони не були такими "великими" та "високодуховними" і не втручалися у життя інших народів. "Удивительный народ. Им тыкаешь в их разрушенные больницы в 2019 году и спрашиваешь: "Ну, рады Крыму-то? Наелись великодержавной...

"Бросил в беде свой "сливной бачок": Чоловік пропагандистки Скабєєвої відмовився захистити її честь (відео)

субота, 16 лютий 2019, 0:00

Інцидент стався в Мюнхені під час проведення 55-ї міжнародної конференції з безпеки. Інцидент стався в Мюнхені під час проведення 55-ї міжнародної конференції з безпеки. Українські журналісти запитали Попова, чи має намір він якось захистити Скабєєву, ...