У Великобританії створять "зброю майбутнього"

Проект Dragonfire став результатом роботи декількох компаній.

Великобританія. Фото: Антра-Тур

У Лондоні підписали історичний контракт на виробництво зброї майбутнього, оснащеної передовими лазерними технологіями. Сучасна техніка Сполученого Королівства буде на озброєнні всіх англійських військових. Великобританія може стати піонером в області розробки прототипу лазерної зброї, що вчені країни вже встигли назвати Dragonfire, пише УСН-1492News. Про це повідомляють Патріоти України.

Відомо, що нову лазерну високоенергетичну зброю можна буде встановити на будь-яких транспортних засобах. Світлові хвилі зможуть підривати літаки і ракети. "Лазерні гармати діють шляхом стимуляції електронів в деяких матеріалах, які потім випромінюють світлові хвилі, які можуть бути посилені і спрямовані в пекучий вузький промінь", - пише ЗМІ.

Проект Dragonfire став результатом роботи декількох компаній. Лондон уже виділив 30 мільйонів фунтів стерлінгів на визначення точності лазерного зброї і його реакцію на різні погодні умови. У разі вдалого випробування зразків зброю введуть в експлуатацію в середині 2020-х років.

Жителі "республіки" в розпачі: В ефір українського ТБ зателефонувала мешканка окупованого Луганська (відео)

п’ятниця, 24 березень 2017, 0:43

Жінка зневірилася в "керівництві ЛНР", прохаючи про допомогу. Жінка, яка мешкає в окупованому Луганську, а працює в Сівєрськодонецьку, зателефонувала в прямий ефір Луганської обласної телерадіокомпанії. Про це пише Depo.Донбас, передають Патріоти Украї...

Кремлівський слід: Кілер Вороненкова був агентом російських спецслужб, - Геращенко (відео)

п’ятниця, 24 березень 2017, 0:13

Вбивця не служив у зоні АТО, наголосив радник Авакова. Вбивця екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова був агентом російських спецслужб, впровадженим в українські силові структури. Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі "1+1" заявив народ...