У всьому, звісно, винні "кляті бєндєровци": В анексованому Криму відпочинок дорожчий у 2,5 рази, ніж в Україні

За один насичений день кримський турист витратить 1130 гривень, а відпочивальник на Херсонщині – 430 гривень. Їжа та розваги більше як удвічі дешевші на бюджетному курорті материкової України.

Відпочивальники у Залізному Порту на Херсонщині. Фото:скрін відео

Відпочивальників у Криму цього року менше, аніж торік. Поміж причин експерти турбізнесу називають і відкриття росіянам Туреччини, і підвищення цін на відпочинок на півострові. У порівнянні з попереднім роком, ціни на розміщення збільшилися на 20-30%. Кримські чиновники та бізнесмени все-таки сподіваються, що курортний сезон буде успішний. Для того вже навіть поміняли міністра. Про це йдеться на сайті каналу 24, передають Патріоти України.

Майже весь червень у туристичній Феодосії було обмаль відпочивальників. Ситуація змінилася лише на початку липня.

На набережній нещодавно закопали новий колектор. Ремонт тривав понад 10 місяців. У тому, що Феодосія до пляжного сезону не готова, погоджуються і місцеві, і відпочивальники.

Екскурсію до гори Карадаг, що поблизу, можна купити за 500 рублів (210 гривень). Подорож на південне узбережжя коштує 2100 рублів (880 гривень). Обід у їдальні коштує 200-300 рублів (80-150 гривень). Щоб поласувати піцою, треба віддати від 200 рублів (80 гривень). Курортники вважають тутешні ціни занадто високими.

Село Залізний порт на Херсонщині орієнтоване на туристів, їх тут чимало. Комплексний обід тут коштує лише 50 гривень, піца – до 100 гривень.

Якщо у Феодосії за 115 рублів (60 гривень) 15 хвилин катають на банані, то на Херсонщині за 80 гривень 40 хвилин катають і розважають на надувному острові. До слова, за 3 роки кількість відпочивальників у Залізному Порту збільшилася у декілька разів.

За комплексний обід на кримському курорті треба віддати 80 гривень, на херсонському – 50. Тривалі водні розваги у Феодосії вдвічі дорожчі: 170 гривень проти 80. Відчутно відрізняються ціни на екскурсії. Подорож на південний берег півострова коштує 880 гривень. Схожа за тривалістю екскурсія із Залізного порту в заповідник "Асканія-Нова" – 300 гривень.

За один насичений день кримський турист витратить 1130 гривень, а відпочивальник на Херсонщині – 430 гривень. Їжа та розваги більше як удвічі дешевші на бюджетному курорті материкової України.

"Святий отець" ніс християнам смерть: Священик московського патріархату, котрий у Лисичанську здавав ворогу позиції ЗСУ отримав суворий вирок

середа, 7 грудень 2022, 15:55

До того як кривавий батюшка триматиме відповідь на суді небосному, на Землі від отримав заслужений аирок. До 12 років за ґратами засуджено священика УПЦ МП у Луганській області за інформування ворога про позиції українських захисників. Про це повідомля...

"Нас нікому і нічому не зламати!": Льотчик, який відвів падаючий літак від Вінниці, показав як виглядав після свого подвига

середа, 7 грудень 2022, 15:25

Український льотчик Вадим Ворошилов з позивним Karaya, який у жовтні збив дві ворожі ракети та п'ять дронів біля Вінниці й відвів падаючий літак від міста, показав вражаюче фото. . Пілот опублікував в Instagram реальне фото без редагування, де видно й...