
Маленький Володя, який зараз живе у лікарні після тривалих знущань невідомими, може повернутися у родину, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Молода жінка запевнняє, що доводиться Володі рідною тіткою і пояснює: співмешканка її брата зникла разом з дитиною торік у липні.
Нагадаємо, тиждень тому трирічного малюка побитим знайшли у приватному секторі в Одесі.
Натепер хлопчика готують до всиновлення. Служба у справах дітей подала клопотання про визначення віку знайди. Потім він отримає прізвище, свідоцтво про народження та статус – дитини, позбавленої батьківського піклування.
Втім, лише у разі, якщо не вдасться знайти родичів малого. Імовірна тітка Володі - готова робити тест ДНК аби довести, що вони рідня.
Тим часом малюк одужує і вже почав сміятися. "Він добре їсть, набирає вагу. Ми ставимо його на ніжки, але зараз напівпостільний режим", - розповідає завідувач відділення анестезіології та інтенсивоної терапії Одеської ОДКЛ Володимир Босенко.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...