У зоні АТО бойовики обстріляли реанімобіль з пораненими українськими військовими. В результаті обстрілу отримала поранення медсестра-анестезіолог. Про це повідомляє волонтерська організація "Повернись живим" на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.
"Під час евакуації поранених з передової ворог шквальним вогнем накрив реанімобіль АСАП. Постраждала медик з позивним "Мілка", - повідомили волонтери.
Повідомляється, що зараз дівчина перебуває в госпіталі. Двох бійців вивозили з району Донецького аеропорту, зараз їх стан задовільний.
"За минулу добу тільки в районі селища Піски один військовослужбовець загинув, ще четверо отримали поранення", - сказано в повідомленні організації. Також в мережі з'явилися фото наслідків обстрілу бойовиків.
Пізніше цю інформацію підтвердив на брифінгу представник Міноборони Дмитро Гуцуляк. За його словами, серед постраждалих протягом минулої доби є жінка-військовослужбовець, яка виконує завдання на посаді медсестри-анестезіолога.
"Її також евакуювали в медичний заклад, стан її здоров'я задовільний", - заявив Гуцуляк. "Стан здоров'я двох військовослужбовців - важкий, одного - середньої тяжкості", - додав він.

24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...