У зоні АТО за невідомих обставин загинув молодий боєць

На тілі загиблого сержанта Сергія Шевчука є сліди насильницької смерті

Фото: vikka.ua5 жовтня біля блок-посту поблизу Дружківки Донецької області знайдено тіло військовослужбовця Сергія Шевчука з села Широка Гребля, Хмільницького району, що на Вінниччині. Про це повідомили в департаменті цивільного захисту облдержадміністрації, передають Патріоти України з посиланням на "Депо".

Нині обставини смерті бійця не відомі. На тілі - сліди насильницької смерті. Сержант Сергій Шевчук 1987 року народження служив у військовій частині пп В4673. Був призваний на службу у липні 2016 року Хмільницьким районним військкоматом по мобілізації.

Сергій Шевчук - сирота, його виховувала старенька бабуся. Одруженим не був. Останнім часом чоловік проживав разом із сестрою в с. Широка Гребля. Поховають Героя завтра, 8 жовтня, на сільському кладовищі в його рідному селі.

Фтор - це не отрута: Стоматолог зруйнував міфи про зубну пасту

вівторок, 20 серпень 2019, 0:30

Піна ніяк не впливає на очищувальні властивості зубної пасти, хоча багато людей продовжують у це вірити. На що тільки не підуть виробники продукції, щоб зробити її конкурентоспроможною. До прикладу, на зубних пастах часто пише, що вони відбілюють зуби,...

Будні "наддержави": Росіяни стали частіше помирати

вівторок, 20 серпень 2019, 0:21

Число померлих в Росії в першій половині 2019-го року перевищувало кількість народжених на 198,8 тисячі осіб. Природний спад населення Росії в січні-червні 2019 року пришвидшився. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України.