"Учителька замовила автомат": Як "святкуватимуть" випуск на окупованих територіях

Батьків випускників примушують зробити ремонт у класі, з якого випускаються діти, інакше не віддадуть атестат.

У випускників "ЛДНР" свята не буде. Фото: drgbl.net.

Випускні на окупованій території обійдуться від 5000 до 7000 тисяч гривень з людини. Найдорожче батькам обходяться подарунки школі, класним керівникам та ремонти класів. Про це Gazeta.ua розповіла Олена Василівна, мати випускниці однієї з Луганських шкіл, передають Патріоти України.

"Якщо торік у школах вчителі та директори шкіл ще боялися брати з батьків, то цього року почався розгул хабарництва. Вчителі замовляють дорогі подарунки. Наша класна замовила автомат, який коштує майже 20 тисяч гривень. Для батьків, які є майже безробітними, така сума непідйомна. Хтось із батьків пробував скаржитись у міністерство освіти, але там всі заявки ігноруються. Самі батьки також питали навіщо вчительці автомат. Та прямим текстом заявила, що буде захищати свій будинок від нападників. Врешті відговорили її від цієї ідеї. Вирішили подарувати гроші. В сусідньому класі вчителька замовила спальню, яку мають привезти з України. Це теж влетить у копійку", - пояснила Олена.

Вперше батьків випускників примушують зробити ремонт у класі, з якого випускаються діти, інакше не віддадуть атестат.

"Просять переклеїти шпалери та пофарбувати підлогу. Ніхто з батьків цим займатися не хоче. Сам випуск дітям не робимо. Ніяких випускних суконь та ресторанів. Половина класу, яка збирається своїх дітей відправити вчитися в Україну, збереться на дачі. Решта між собою не спілкуються", - додала мати випускниці.

Після ракетної атаки цивільної інфраструктури з боку московських варварів в Одесі немає світла, тепла і води

вівторок, 6 грудень 2022, 3:57

Після ракетної атаки в Одесі відсутня електроенергія, через що зупинено водопостачання та роботу котелень. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов. "Ворог в черговий раз здійснив удар по критичній інфраструктурі. Через відсутність електроенергії в...

Українська Антарктика: Полярники показали птаха, який полює на яйця пінгвінів

вівторок, 6 грудень 2022, 2:09

Науковці зі станції "Академік Вернадський" показали південнополярного поморника – птаха, який полює на яйця пінгвінів. Птаз відомий також за прізвиськом скуа – від англійської назви south polar skua. Наукова ж назва латиною – Catharacta maccormicki, на...