Україна втратила справжнього друга: Дещиця про загиблого мера Гданська

Павел Адамович планував розвивати регіональне співробітництво Гданська з містами-побратимами – Одесою і Маріуполем.

Павел Адамович був другом українців. Фото: ЕРА.

Загиблий мер Гданська Павел Адамович підтримував Україну і виступав за розвиток контактів свого міста з українськими регіонами. Про це заявив посол України в Польщі Андрій Дещиця, передають Патріоти України.

"Насамперед це велика трагедія для Польщі, польського народу, польського суспільства і проєвропейських сил. Це також трагедія для України, оскільки він був другом України та робив багато, аби ці зв’язки і контакти з Україною й українцями були якнайкращими", – зазначив Дещиця.

За його словами, Адамович планував розвивати регіональне співробітництво Гданська з містами-побратимами – Одесою і Маріуполем. Він також нещодавно відвідав Львів, де обговорював питання налагодження прямого сполучення між Львовом і Гданськом.

"Його позиція була однозначною на підтримку України та українців, які проживають зараз у Гданську. Так само, як і однозначною була його позиція щодо підтримки громадян інших національностей, біженців, які прибували до Польщі через війну в їхніх країнах", – додав Дещиця.

Джерело: Укрінформ

Зарплата до 80 тис. грн без вищої освіти: Названо найбільш високооплачувані вакансії в Україні

субота, 4 лютий 2023, 21:28

Наявність вищої освіти давно перестала бути основним чинником для високої зарплати. Названо фахівців, які можуть розраховувати на дохід до 80 тисяч гривень на місяць навіть без диплома вишу, передають Патріоти України. Гідний заробіток в Україні навіть...

"Усі звільнені в суботу з полону – в лікарні": У ГУР розповіли про стан бійців

субота, 4 лютий 2023, 20:14

Звільнені у суботу з російського полону українські бійці перебувають у незадовільному стані, всі вони в лікарні. Про це заявив заступник начальника ГУР Дмитро Усов під час зустрічі з керівником ОП Андрієм Єрмаком, повідомляють Патріоти України із посил...