Україна втратила справжнього друга: Дещиця про загиблого мера Гданська

Павел Адамович планував розвивати регіональне співробітництво Гданська з містами-побратимами – Одесою і Маріуполем.

Павел Адамович був другом українців. Фото: ЕРА.

Загиблий мер Гданська Павел Адамович підтримував Україну і виступав за розвиток контактів свого міста з українськими регіонами. Про це заявив посол України в Польщі Андрій Дещиця, передають Патріоти України.

"Насамперед це велика трагедія для Польщі, польського народу, польського суспільства і проєвропейських сил. Це також трагедія для України, оскільки він був другом України та робив багато, аби ці зв’язки і контакти з Україною й українцями були якнайкращими", – зазначив Дещиця.

За його словами, Адамович планував розвивати регіональне співробітництво Гданська з містами-побратимами – Одесою і Маріуполем. Він також нещодавно відвідав Львів, де обговорював питання налагодження прямого сполучення між Львовом і Гданськом.

"Його позиція була однозначною на підтримку України та українців, які проживають зараз у Гданську. Так само, як і однозначною була його позиція щодо підтримки громадян інших національностей, біженців, які прибували до Польщі через війну в їхніх країнах", – додав Дещиця.

Джерело: Укрінформ

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Прямо у аеропорту: У Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...