"Україно, дій, бо твій час спливає!", - експерти про майбутнє Єдиної Помісної Церкви

Створення ініціативної групи для підписання акту про Єдину Помісну Церкву - єдиний та унікальний шанс для України, - експерти з релігії та політики

Єдина Помісна Церква: Україно, час діяти! Фото з сайту hram-ua.com

Нещодавно у пресі з'явилося чимало статей про майбутнє української Церкви. Більшість експертів кажуть про зв'язок створення першого незалежного канонічного Українського Патріархату та проведення Вселенського Православного Собору у червні цього року. Патріоти України публікують цитати українського експерта з релігії Олександра Фінклера.

"Україні вкрай потрібно довести православній спільноті рішучість дій. За останні 10 років відбулося 2 революції. За 25 років українська Церква розпалась на багато уламків. Світова спільнота чекає від українських вірян рішучих дій, спрямованих не на націоналізм, а на глибоке розуміння своїх внутрішніх проблем. Якщо спитати, чому це питання є настільки гострим - бо, якщо нема миру у церкві, нема миру і у державі, - це аксіома.

У України є зараз історична можливість для об'єднання Церков, а через це - повне об'єднання держави. Якщо цей шанс упустити, то найближчі 50-70 років такої можливості вже не буде.

Цей час унікальний, бо скоро буде Вселенський Собор - епохальна подія: світ не бачив подібного більш ніж 1000 років, і це є єдина можливість України вийти з-під впливу Росії. Наш шанс - негайне створення ініціативної групи з представників усіх Церков: мирян, священиків та єпископів; в якій підпишуть акт про наміри (канонічно та юридично цей документ не понесе за собою жодних покарань з боку Предстоятелів своїх Церков), та мають направити листа до Собору з проханням розглянути можливість визнання Єдиної Помісної Церкви, та захистити ці наміри від впливу Московської патріархії".

Цей лист стане гучним воланням на весь світ з вуст простих українських людей, які хочуть, вірячи в Бога, насадити мир, злагоду та Любов у своїй Батьківщині".

Нагадаємо, священики та митрополити, зокрема, Олександр Драбинко (УПЦ МП), служителі УПЦ КП та єпископи УАПЦ підтримують ідею створення ЄПЦ. Десятки тисяч парафіян чекають від них остаточних дій. Патріоти, єднаймося!

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...