"Українська держава була створена Радянським Союзом": Пропагандист Кремля видав черговий перл на росТБ (відео)

За словами Сергія Кургіняна, до СРСР на території України нібито існували лише "мініатюри на певні теми", які взаємодіяли між собою на підставі суспільного договору.

Лідер руху "Суть часу", ідеолог політичних проектів "Новоросія" і "російська весна" Сергій Кургінян приписав українську державність до спадщини Радянського Союзу. Маразматична заява прозвучала в ефірі пропагандистського ток-шоу "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим", передають Патріоти України.

За його словами, до СРСР на території України існували лише "мініатюри на певні теми", які взаємодіяли між собою на підставі суспільного договору. "Українська держава була створена Радянським Союзом. У якомусь сенсі там був гігантський комуністичний перебір у бік українізації, в якомусь - бажання побудувати цю велику Україну. Вона виявилася побудована, але стала суперпроблемною, особливо після розпаду СРСР. Вона спочатку була шалено проблемною, тому що могла існувати за рахунок величезного потенціалу міжнаціонального примирення. Дуже багато різнорідних елементів. Усі один одного терплять", - блиснув "знаннями" Кургінян.

Ідеолог "Новоросії" зазначив, що Революція Гідності зруйнувала цей договір, а подальша українізація нібито добила Україну як державу. "Те, що відбулося на Майдані і потім, було руйнування суспільного договору, фундаменту Конституції. Українська держава не може існувати в умовах радикалізації, руйнування цього консенсусу груп. Коли ви поперли в українізацію, почали руйнувати свою державу. Вона могла існувати на цій толерантності між різними групами, але вже накрилася", - заявив пропагандист.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше на КремльТВ натякнули на можливу анексію Харкова і Одеси.

Джерело: Обозреватель

Мобілізація до ЗСУ: Хто не підлягає призову на службу під час війни в Україні

вівторок, 17 травень 2022, 18:28

24 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський своїм указом (після того, як Росія почала повномасштабну військову агресію) оголосив загальну мобілізацію строком на 90 діб. Її пізніше оперативно закріпила Верховна Рада, прийнявши закон "Про ...

"Крим - це Україна": У Сімферополі анонсували проукраїнський мітинг 18 травня

вівторок, 17 травень 2022, 17:56

В окупованому Росією Сімферополі активісти анонсували мітинг на підтримку територіальної цілісності України та проти російського вторгнення. Він відбудеться о 12:00 у середу, 18 травня. Про це організатори повідомили у Facebook. Захід отримав назву"Сім...