Українські банки ним дуже цікавляться: У мережі з'явилися свіжі факти про нового ватажка "ДНР"

"Укрсоцбанк" та "Всеукраїнський банк розвитку" із задоволенням би поспілкувалися із Дмитром Трапезніковим щодо його кредитів.

Дмитро Трапезніков. Фото: Телеграф.

Новий ватажок так званої "ДНР" Дмитро Трапезніков має великі борги перед українськими банками. Відповідну інформацію опублікував на своїй сторінці в Facebook Іван Жеведь, передають Патріоти України.

"Влітку 2008 року Трапезніков взяв в "Укрсоцбанку" кредит в сумі 28 818 доларів США на покупку автомобилей SUZUKI Grand Vitara 2008 року випуску. На сьогоднішній день борг за цим кредитом становить 56 034 доларів США. Ще один кредит був оформлений восени 2011 року, згідно з яким він зайняв у "Всеукраїнському банку розвитку" 161 797 гривень. На сьогодні борг за цим кредитом становить 138 130,86 гривень", - написав Жеведь.

Свою провину не визнав: У Франції до в'язниці відправили українця-любителя антикваріату (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 19:52

У Франції до 5 років позбавлення волі засудили колекціонера, антиквара й арт-дилера Вадима Гужву. Чоловіка звинуватили в крадіжці картини художника Поля Сіньяка "Порт ля Рошель". Про це пише artnews.com, передають Патріоти України. Громадянина України ...

"Кому потрібен твій лайно-альбом?": Ані Лорак вирішила "поділитися почуттями", але щось пішло не так

вівторок, 7 лютий 2023, 19:29

Опальна співачка Ані Лорак поділилася з шанувальниками новим фото і підписала його рядками зі своєї нової пісні, але вони не оцінили порив знаменитості і послали її, передають Патріоти України. Так, Лорак постала на новому фото в студії звукозапису. На...