
Українська армія продовжує знищувати ворога на фронті. Навіть незважаючи на те, що можуть дозволити собі лише вогонь у відповідь. Бійці Збройних сил України за місяць ліквідували понад 70 бойовиків і близько 133 поранили. Такі дані опублікував в Facebook офіцер ЗСУ Анатолій "Штірліц" Штефан, передають Патріоти України.
За його словами, кожного дня бойовики нехтували Мінськими домовленостями і відкривали вогонь по позиціях української армії та навіть по мирних жителях із різного озброєння. Працювали і зброєю, забороненою "Мінськом". Але щоразу ворог отримував гідну відповідь.
"Небойові втрати склали 8 окупантів (суїцид, порушення заходів безпеки, ДТП, смерть через хвороби) і 15 отримали поранення. Цифра може відрізнятися в більшу сторону в зв'язку з постійним приховуванням лідерами бойовиків і російськими військовими втрат", – написав "Штірліц".
Додав, що бойовики, які беруть участь у бойових діях із перших днів війни, розчарувалися і звільняються з підрозділів окупаційних військ.

Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...