Український продюсер зізнався, що співпрацює із російськими артистами

За словами Володимира Бебешка, він працює тільки з тими, хто не зачіпає тему політики, окупації Крима і військових дій Росії на Донбасі.

Володимир Бебешко. Фото: Публичные Люди.

Український продюсер Володимир Бебешко вже встиг попрацювати майже з усіма російськими знаменитостями, але після 2013 року у нього принципово змінилося до них ставлення, передають Патріоти України.

Бебешко продовжує співпрацювати з російськими артистами, розповів він в інтерв'ю. За словами продюсера, він працює тільки з тими, хто не зачіпає тему політики, окупації Крима і військових дій Росії на Донбасі.
Коло його клієнтів був набагато ширше, але з 2013 року він змінив ставлення до деяких з них через слова про Україну. "Ставлення змінюється до тих, хто погано думає про мою країну. Якщо вони висловлюються, що ми "бандерівці" і "фашисти", то викреслюю їх зі свого життя. Це просто неприємно", - розповів він.
Але свого часу він попрацював майже з усіма зірками російської естради. "Я знайомий з усіма, кого ви знаєте: Кіркоровим, Басковим, Леонтьєвим. І продовжую. Зараз працюю з Вайкуле", - додав продюсер.
Він контактує принципово з тими, хто його влаштовує по політичній позиції. "Якщо спілкуються нормально, і ми не чіпаємо політичних тем, а тільки музичні, з тими я співпрацюю і спілкуюся. Це принципова позиція", - пояснив Бебешко.

Джерело: 24 канал

Свята Трійця: Які молитви прийнято читати цього дня

неділя, 23 червень 2024, 0:00

У неділю, 23 червня 2024 року, християни східного обряду відзначають велике свято – День Святої Трійці. В храмах проходить одне з найурочистіших богослужінь року. . На П'ятидесятницю вірянам важливо помолитися вищим силам, щоб попросити захисту та до...

У неділю, 23 червня, графіки відключень електрики діятимуть лише 4 вечірні години - "Укренерго"

субота, 22 червень 2024, 23:51

У неділю 23 червня через зниження споживання графіки погодинних відключень електроенергії, застосовуватимуть увечері, з 19:00 до 23:00. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго". . За повідомленням, через зниження споживання електроенергії у вихідн...