Український виконавець, що проміняв Київ на Москву, з тріском провалився на "Євробаченні"

ALEKSEEV виступав за Білорусь. В Мінську при виборі кандидатури певно разроховували, що за такого "всеслов'янського хлопця" проголосують глядачі і України ,і Росії. Не судилося.

ALEKSEEV у фінал не пройшов. Фото: Рейтерс.

Український співак Микита Алексєєв (ALEKSEEV), що представляє на міжнародному пісенному конкурсі Білорусь, не зміг пробитися у фінал. Його виступ не вразив ні телеглядачів, ні членів національних журі, інформують Патріоти України.

Шанувальники співака назвали його виступ провалом і активно обговорюють його в соціальних мережах. Причиною називають надмірне хвилювання артиста і невдалий образ. Поки сам ALEKSEEV не дає коментарів, його продюсер Олег Боднарчук зробив заяву на своїй сторінці в Facebook.

— Что я могу сказать об этом всем? На «Евровидение» едут дураки или романтики, или и то и другое вместе — Дон Кихоты и Санчо Пансы. Зачем? Конечно, за той самой сказочной мельницей, которую они так никогда и не найдут: ни выигравшие, ни проигравшие. Это мечтатели, авантюристы, но люди очень смелые, потому что не боятся риска, хотят от жизни больше эмоций. Это сделало нас сильнее и грамотнее. И начать «сначала» будет даже интереснее с позиции нового знания и нового подхода. Последние полгода проходили для нас в большой радости: мы соревновались, побеждали, ездили по разным странам, выступали, проверяли себя на совершенно незнакомой публике, — написав Олег Боднарчук.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...