Український виконавець, що проміняв Київ на Москву, з тріском провалився на "Євробаченні"

ALEKSEEV виступав за Білорусь. В Мінську при виборі кандидатури певно разроховували, що за такого "всеслов'янського хлопця" проголосують глядачі і України ,і Росії. Не судилося.

ALEKSEEV у фінал не пройшов. Фото: Рейтерс.

Український співак Микита Алексєєв (ALEKSEEV), що представляє на міжнародному пісенному конкурсі Білорусь, не зміг пробитися у фінал. Його виступ не вразив ні телеглядачів, ні членів національних журі, інформують Патріоти України.

Шанувальники співака назвали його виступ провалом і активно обговорюють його в соціальних мережах. Причиною називають надмірне хвилювання артиста і невдалий образ. Поки сам ALEKSEEV не дає коментарів, його продюсер Олег Боднарчук зробив заяву на своїй сторінці в Facebook.

— Что я могу сказать об этом всем? На «Евровидение» едут дураки или романтики, или и то и другое вместе — Дон Кихоты и Санчо Пансы. Зачем? Конечно, за той самой сказочной мельницей, которую они так никогда и не найдут: ни выигравшие, ни проигравшие. Это мечтатели, авантюристы, но люди очень смелые, потому что не боятся риска, хотят от жизни больше эмоций. Это сделало нас сильнее и грамотнее. И начать «сначала» будет даже интереснее с позиции нового знания и нового подхода. Последние полгода проходили для нас в большой радости: мы соревновались, побеждали, ездили по разным странам, выступали, проверяли себя на совершенно незнакомой публике, — написав Олег Боднарчук.

Зірка "Скаженого весілля" зізнався, кому би із "хороших росіян" видав українські паспорти

середа, 22 березень 2023, 11:59

Народний артист України Назар Задніпровський пригадав свою розмову з колегою, акторкою Галиною Безрук, з якою разом грав у серіалі "Будиночок на щастя". У програмі "Слава+" Задніпровський прокоментував рішення української артистки Безрук під час повном...

Як під час поцілунку: Счені пояснили, чому треба їсти із заплющеними очима

середа, 22 березень 2023, 11:30

В інтернеті регулярно з'являються нові дієти та принципи харчування. І кожна з них обіцяє скинути зайву вагу швидше та ефективніше, передають Патріоти України. Однією з нових методик вважається практика харчування із заплющеними очима. Її навіть встигл...