
"У минулому році в Шарм-ель-Шейху більшість туристів становили українці. На курорт приїхало близько 270 тисяч осіб, приблизно на 30% більше в порівнянні з попереднім роком. Раніше українці займали четверте-п'яте місце з туристичного потоку, а зараз вийшли на перше", – сказав Фуда.
Додамо, що минулого року Шарм-ель-Шейх відвідали близько 1 млн туристів, тоді як в 2015-му – 1,5 млн. Падіння потоку пов'язане з відсутністю росіян і британців, пояснив губернатор Південного Синаю.
Це сталося через падіння в жовтні 2015 року пасажирського лайнера авіакомпанії "Кагалимавіа", який слідував з Шарм-ель-Шейха в Санкт-Петербург. Тоді росіяни і британці відмовилися від поїздок. Зараз відпочивати в Шарм-ель-Шейху безпечно, запевнив Фуда.
"Ми повністю перебудували аеропорт Шарм-ель-Шейха, укомплектували його новими системами перевірки безпеки. Перед трапом літака кожен пасажир повинен показати свій багаж. Перед входом в усі установи встановлені металеві рамки контролю", – розповів він.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...