"Украина - это Россия. Большинство - обычные православные люди": Скандальна російська співачка відзначилася черговою скрепною заявою

Чичеріна також вважає, що "Одеса - це перлина Росії".

Юлія Чичеріна. Фото:YouTube Російська співачка Юлія Чичеріна, яка підтримує бойовиків "ДНР" і "ЛНР", заявила, що на Донбасі живе безліч російських людей, а Україна - це Росія. Таку заяву вона зробила в інтерв'ю одному з пропагандистських ресурсів, передають Патріоти України.

"Украина — это Россия. Большинство - обычные православные люди. Правда, таможня была как разбойничий кордон - жадноватые в целом, а так те же русские", - заявила Чичеріна.

Також скандальна артистка розповіла, що останнім часом часто знімає кліпи за участю терористів "ДНР". За її словами, вона прагне звернути увагу Росії на ситуацію в ОРДЛО.

"Люди на Донбассе хотят, чтоб все знали, как они живут, обратили внимание на это и прекратили их мучения. Такая большая сильная Россия не может помочь простым русским людям справиться с назойливыми бандеровцами-подпиндосниками", - зазначила Чичеріна.

Вона додала, що "русские всегда яростно сражаются за свою Родину". Крім того співачка привласнила Одесу. "Очень нравится Одесса — жемчужина России, город-герой, Киев — мать городов русских, со своей древнейшей Лаврой", - сказала Чичеріна.

Джерело: Обозреватель

На 85 році життя помер знаменитий український письменник

понеділок, 15 серпень 2022, 18:50

За сценаріями Олеся Лупія поставлено художні фільми "Багряні береги", "Данило - князь Галицький". У неділю, 14 серпня, помер відомий український письменник Олесь Лупій. Про це повідомив керівник Національної спілки письменників Михайло Сидоржевський, п...

На Одещині врятували закривавлену 5-річну дівчинку, вона повзала рачки (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 18:30

На Одещині у матері відібрали занедбану 5-річну дівчинку, яка лізла вулицею рачки. Два тижні дитина перебувала в лікарні, потім її передали до патронатної родини. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, передаю...