Унікальний діамант "Рожева зірка" проданий за фантастичну суму (фото)

Діамант "Рожева зірка" (The Pink Star) в 59,6 карата був проданий у вівторок з аукціону Sotheby's в Гонконзі за 533 млн гонконгських доларів (близько $71,2 млн), встановивши новий світовий рекорд ціни для дорогоцінних каменів.

"Рожева зірка". Фото: ВВС.

Рідкісний діамант "Рожева зірка" став найдорожчим дорогоцінним каменем, що коли-небудь був проданий з молотка: камінь вагою в 59,6 карата пішов з аукціона Sotheby's в Гонконзі за 71 млн доларів, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Аукціонний дім повідомив, що покупцем стала гонконгська фірма Chow Tai Fook Jewellery. Торги зайняли всього п'ять хвилин, повідомляють присутні на них люди.

Рекордною стала не тільки сума, виплачена за діамант, а й його розмір. "Рожева зірка" стала найбільшим в історії огранованим рожевим каменем з тих, що коли-небудь йшли з молотка.

Стартова ціна каменю, видобутого на одному з родовищ De Beers в ПАР в 1999 році, становила 56 млн доларів. У необробленому вигляді він важив 132,5 карата.

У 2013 році на аукціоні в Женеві ту ж "Рожеву зірку" мали намір купити за 83 млн доларів, однак потенційний покупець не зміг розплатитися вчасно, і операція була анульована.

"У нього неймовірний колір, та й розмір каменю робить його настільки рідкісним і красивим", - сказав головний оцінювач ювелірної компанії "77 алмазів" Олександр Брекнер.

Небезпечна розкіш? Трирічний хлопчик шокував майстерним дрифтом на Ferrari (відео)

п’ятниця, 24 березень 2023, 9:08

У Туреччині трирічний син мотогонщика Кенана Софуоглу шокував, як їздить на спортивному авто, передають Патріоти України. Зейн сів за кермо Ferrari SF90 свого батька та показав майстерклас на гоночній трасі. Відповідне відео з'явилося на сторінці малюк...

Ще одна категорія українців зможе вийти на пенсію достроково: Кого торкнеться

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:42

Більшість українців виходять на пенсію після настання пенсійного віку (60 років). Можна продовжувати працювати і накопичувати собі стаж, щоб у майбутньому розраховувати на вищі виплати. Є також категорії громадян, які можуть вийти на пенсію достроково ...