Продається вождь, недорого: ProZorro здивував новим аукціоном (фото)

Оголосили торги лише вчора, однак сьогодні їх рішенням тендерного комітету вже встигли скасувати.

Фото:prozorro.sale

В системі ProZorro.Продажі виявлений не зовсім звичайний лот. Маріупольське комунальне підприємство "Комбінат комунальних підприємств" виставило на продаж два пам'ятники Леніну. Про це пише Ліга.Бизнес, передають Патріоти України.

В описі лота сказано, що один з них представляє собою лом чорних металів вагою 100 кг, другий - лом кольорових металів (бронза) вагою 5,5 т.

Пам'ятники продаються одним лотом, його початкова ціна становить 498,49 тис. грн. Розмір мінімального кроку на торгах - 1%. Єдиним критерієм відбору переможця є ціна. Торги призначені на 2 квітня.

Пізніше на сайті Prozorro з'явилося повідомлення про скасування торгів. Причиною скасування було вказано: "У зв'язку з необхідністю в уточненні технічних характеристик та обсягів майна, виставленого на продаж".

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...