"Село, з якого не їдуть. А навпаки, у ньому мріють жити. За декілька років населений пункт із 1,5 тисячами мешканців буде схожий на європейське містечко із розвиненою інфраструктурою. Уже зараз умови Бобриці називають казковими", - йдеться в сюжеті "24 каналу", повідомляють Патріоти України, цитуючи далі:
"З одного боку від боксу для буккросингу - дитячий майданчик, з іншого – церква, у якій організовують класичні концерти, поруч велодоріжка. Усе це під пильним спостереженням відеокамер. Усюди новесенькі вказівники і дорожні знаки. Це не прогресивний район великого міста. Це звичайне село за 15 км від Києва.
Три роки тому десяток місцевих жителів-ентузіастів зібралися і вирішили власними силами перетворити село на європейську мрію. Тоді у розбудову вклали гроші. Спочатку свої, потім почали шукати гранти. За цей час бюджет Бобриці зріс в 3,5 рази.
"За рахунок податків на землю, за рахунок на приватну власність і за рахунок податку на нерухомість", – розповів координатор фонду правління розвитку Бобриці Олег Шкула.
Також в селі є сквер міжнародного скульптурного симпозіуму.
"До нього долучилося п'ять скульпторів з усього світу. Були з таких країн як Канада, Грузія, Болгарія та Україна. На протязі місяця вони працювали в Бобриці", – сказала менеджер фонду розвитку Бобриці Анастасія Алатарцева.
Спочатку жителям не сподобалися скульптури. З пересторогою сприймали усі зміни. Коли ж побачили результати, думку змінили.
Поки що не всі ідеї прижилися. Люди ще не призвичаїлися викидати сміття в баки для роздільного збору. Проте найбільш свідомі сортують відходи навіть удома.
Плавання, їзда на велосипеді та біг. Справжні змагання з тріатлону із трьомастами учасників регулярно влаштовують у Бобриці. Розповідає віце-президент федерації тріатлону України, який відповідає в селі за спорт.
"І ми ще розвиваємо такий напрямок, як кінні перегони, пробіги. Це коли коні їдуть довго і швидко", – розповів віце-президент Федерації тріатлону України Ондрій Оністрат.
У планах – кубок світу з тріатлону в Бобриці. А ще – набережна біля озера та нова школа".
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...
Народні депутати ухвалили в першому читанні законопроєкт № 9363 "Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації виконавчого провадження". "За" проголосував 271 нардеп. Серед норм документа – можливість автоматичного арешту коштів боржник...