Усе спланував заздалегідь: Підозрюваний у жорстокому вбивстві своєї сім'ї у Вінниці намагався прикинутися неосудним (відео)

За масове вбивство злочинцю загрожує довічне ув'язнення.
Анатолій Малець. Фото: скріншот з відео.

Підозрюваний у звірячому вбивстві сім'ї у Вінниці Анатолій Малець заявив у суді, що пам'ятає лише "часткові уривки", передають Патріоти України.

Чоловік практично все засідання сидів із заплющеними очима. За даними слідства, Малець планував вбивство заздалегідь, тому що зраджував дружині, на тлі чого в родині були постійні скандали. "Через деякий час вирішив скоїти вбивство з метою усунення перешкод для проживання з іншою жінкою", – заявив прокурор Валерій Шиманський.

За словами сусідів, сім'я була порядною і небідною. Вони жили в чотирикімнатній двоповерховій квартирі. А сам Малець працював у сфері IT, його дружина була домогосподаркою. Подружжя розлучилося рік тому, а мати підозрюваного проживала з невісткою та онуками і мала з ними гарні стосунки.

Чоловік зізнався, що вбив членів сім'ї молотком. За словами поліцейських, коли Малець їх викликав, він перебував при здоровому глузді. Суд призначив психологічну експертизу. За масове вбивство йому загрожує довічне ув'язнення.

Джерело: ТСН.ua

"Диктатори падуть, а наша свобода була і буде", - Володимир Кличко передасть премію за свободу для всіх українців до музею

понеділок, 26 вересень 2022, 6:30

Володимир Кличко передасть до Національного музею історії України європейську премію M100 Media Award, яку цього року було присуджено всім українцям за прагнення до свободи. "Кілька днів тому народ України нагороджено Європейською премією за свободу. Я...

Загинула «Квітка», яка повернулася з Італії захищати рідну землю. Сиротами залишилися двоє дітей

понеділок, 26 вересень 2022, 4:38

Боронячи Україну від російського вторгнення, загинула захисниця України Мар'яна «Квітка». Уродженка Івано-Франківщини, вона 14 років прожила в Італії, однак після повномасштабного нападу Росії на Україну повернулася додому. Про загибель відважної украї...