Усюди вмів щось потягнути: Заарештований чиновник Держслужби у справах АТО раніше "нагрівав руки" у Мінсоцполітики

За приблизними оцінками, за рік махінаторам з Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО, які брали "відкати" з санаторіїв за гроші, перераховані державою на путівки, вдалося заробити близько 10 мільйонів гривень.

Ілюстрація:tsn.ua

Заарештований за підозрою в шахрайстві головний спеціаліст сектора внутрішнього аудиту Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО Олександр Кот раніше фігурував в кримінальній справі за фактом розтрати чиновниками Міністерства соцполітики 24 мільйонів гривень. Про це пише Обозреватель, передають Патріоти України.

Так, прокуратура Києва підозрює в шахрайстві ряд чиновників Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО, які брали "відкати" з санаторіїв за гроші, перераховані державою на путівки. За приблизними оцінками, за рік шахраям вдалося заробити близько 10 мільйонів гривень.

Видання в свій час писало про розкрадання бюджетних коштів в Мінсоцполітики 2014 році. Тоді Олександр Кот, будучи на посаді начальника відділу організації держзакупівель Управління господарського забезпечення та державних закупівель, брав участь в схемі по розкраданню коштів, призначених для закупівлі обладнання для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч.

Пост міністра соціальної політики в той час займала нинішній народний депутат від "Народного фронту" Людмила Денисова. На початку 2015 року Кот був звільнений з Мінсоцполітики новим міністром Павлом Розенком.

За світло можна буде платити менше? Оссь що змінилось у 2025 році для споживачів в Україні

неділя, 23 лютий 2025, 8:42

Всупереч намаганням Міненерго переконати українців у тому, що установка двозонного лічильника допоможе зменшити плату за комуналку, не всі погоджуються з такою пропозицію, адже купувати лічильники доведеться зараз, а економія на платіжках може бути від...

Варто знати: Кому від 1 березня треба верифікувати декларації із сімейними лікарями

неділя, 23 лютий 2025, 8:22

Від 1 березня 2025 року в Україні почнуть перевіряти чинність декларацій із сімейними лікарями. Деякі українці мають верифікувати декларації, якщо інформація у медичній системі не збігається з державними реєстрами, передають Патріоти України.