"Захистив "республіку" на свою голову": "МГБ ДНР" затримало члена НЗФ "Албанця" за "співпрацю з СБУ"

Максим Алтинбаєв з 2014 року брав участь в бойових діях на стороні підрозділів НЗФ в Слов'янську та інших містах Донеччини.

Максим Алтинбаєв вже шкодує про "захист республіки"? Ілюстрація: соцмережі.

У так званому «МГБ ДНР» заявили про затримання члена НВФ Максима «Албанця» Алтинбаєва за звинуваченням у «співпраці зі Службою безпеки України». Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц), передають Патріоти України.

Штефан опублікував фото «Албанця» і зазначив, що Алтинбаєв з 2014 року брав участь в бойових діях на стороні підрозділів НЗФ в Слов'янську та інших містах Донеччини. Крім того, так званий «шпигун» служив в «народній поліції ДНР».
Як стало відомо, Алтинбаєв був затриманий 18 січня 2019 року. До нього застосували «адміністративний арешт» на 30 діб.

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...

Рот почав набрякати: В Україні дитина "спробувала" на смак популярну іграшку і отримала страшні опіки (фото)

понеділок, 25 жовтень 2021, 6:29

На Закарпатті хлопчик отримав хімічні опіки ротової порожнини, розкусивши іграшку. Жителька Виноградова Анюта Яркина розповіла у мережі Фейсбук про інцидент, який стався з її сином, передають Патріоти України. "Пост застереження!!! Цікава бюджетна ігра...