"Захистив "республіку" на свою голову": "МГБ ДНР" затримало члена НЗФ "Албанця" за "співпрацю з СБУ"

Максим Алтинбаєв з 2014 року брав участь в бойових діях на стороні підрозділів НЗФ в Слов'янську та інших містах Донеччини.

Максим Алтинбаєв вже шкодує про "захист республіки"? Ілюстрація: соцмережі.

У так званому «МГБ ДНР» заявили про затримання члена НВФ Максима «Албанця» Алтинбаєва за звинуваченням у «співпраці зі Службою безпеки України». Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц), передають Патріоти України.

Штефан опублікував фото «Албанця» і зазначив, що Алтинбаєв з 2014 року брав участь в бойових діях на стороні підрозділів НЗФ в Слов'янську та інших містах Донеччини. Крім того, так званий «шпигун» служив в «народній поліції ДНР».
Як стало відомо, Алтинбаєв був затриманий 18 січня 2019 року. До нього застосували «адміністративний арешт» на 30 діб.

Дуже бояться: Британська розвідка пояснила, як зміна командування вплинула на діяльність флоту РФ

четвер, 18 квітень 2024, 17:50

Після заміни командувача у березні 2024 року Чорноморський флот РФ проявляє найменшу активність від початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє міністерство оборони великої Британії із посиланням на дані розвідки, передають Патріоти України....

Двічі не брали на службу, а втретє - він втік від ТЦК: На Вінниччині чоловік відмовився від мобілізації

четвер, 18 квітень 2024, 17:44

У Вінницькій області до іспитового терміну засудили чоловіка, якого військові частини двічі не захотіли брати на службу, а коли йому принесли 3 повістку - він втік від ТЦК. Про це йдеться у вироку Бершадського райсуду Вінницької області. передають Пат...