"Захистив "республіку" на свою голову": "МГБ ДНР" затримало члена НЗФ "Албанця" за "співпрацю з СБУ"

Максим Алтинбаєв з 2014 року брав участь в бойових діях на стороні підрозділів НЗФ в Слов'янську та інших містах Донеччини.

Максим Алтинбаєв вже шкодує про "захист республіки"? Ілюстрація: соцмережі.

У так званому «МГБ ДНР» заявили про затримання члена НВФ Максима «Албанця» Алтинбаєва за звинуваченням у «співпраці зі Службою безпеки України». Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц), передають Патріоти України.

Штефан опублікував фото «Албанця» і зазначив, що Алтинбаєв з 2014 року брав участь в бойових діях на стороні підрозділів НЗФ в Слов'янську та інших містах Донеччини. Крім того, так званий «шпигун» служив в «народній поліції ДНР».
Як стало відомо, Алтинбаєв був затриманий 18 січня 2019 року. До нього застосували «адміністративний арешт» на 30 діб.

Арнольд Шварцнеггер став дідом

понеділок, 10 серпень 2020, 22:35

Для Кетрін Шварценеггер ця дитина є першою. Журналісти ET Online побачили його на ринку в Санта-Барбарі у неділю, 9 серпня. Чоловік купував подарунок, який прикрасив рожевою стрічкою. Та чи був це натяк, що у Кетрін Шварценеггер та Кріса Пратта народил...

Відвезли у відділок: Під посольством Білорусі у Києві затримали екс-політв'язня Кольченка (фото)

понеділок, 10 серпень 2020, 21:44

Демонстранти вигукували патріотичні білоруські гасла і вимагали від президента Олександра Лукашенка піти у відставку. Під час демонстрації під посольством Білорусі в Києві затримали колишнього політв'язня Олександра Кольченка. Крім нього затримали ще о...