Вчені Тель-Авівського університету з'ясували, що пропуск сніданку може викликати ожиріння, діабет другого типу, гіпертонію і серцево-судинні захворювання, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Так, в дослідженні взяли участь 18 осіб з надлишковою вагою, які страждають на діабет, і 18 осіб з нормальною масою тіла.
В один з тестових днів вони вживали їжу на сніданок і обід, в інший день у них був тільки обід. При цьому у них брали кров для аналізу, щоб з'ясувати концентрацію специфічних білків, а за змістом останніх - активність генів, пов'язаних з травленням.
Крім того, визначалися рівні глюкози, інсуліну, а також травного гормону глюкагоноподібного пептиду-1 і діпептіділпептідази-4 - ферменту, який бере участь в регуляції імунної системи.
Згідно з висновками фахівців, споживання сніданку викликає правильну експресію генів, які повинні включатися в певний час доби. У свою чергу, це допомагає регулювати масу тіла, артеріальний тиск, функцію ендотелію (внутрішня поверхня судин) і перешкоджає атеросклерозу як у здорових людей, так і у діабетиків.
У тих людей, які пропускали сніданок, були скачки цукру в крові і зниження чутливості до інсуліну в решту часу доби. Люди ставали більш схильними до повноти, навіть якщо не об'їдалися.
В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...