Експерти радять не гнатися за дешевизною морозива, повідомляють Патріоти України.
В Україні цей продукт за державними стандартами розділений на 3 види: 4733 - морозиво з молочними жирами, 4734 - плодово-ягідне морозиво і 4735 - морозиво, що містить рослинні жири.
Корисним вважається 4733, де присутні рослинні жири, тільки молочні. Зазвичай це морозиво зберігається 10-12 місяців, але сьогодні на ринку присутні позиції, термін реалізації яких - 2 роки.
При цьому наголошується: чим довше зберігається морозиво, тим менше гарантій, що воно не зіпсувалося і не містить шкідливих бактерій.
Ще один небезпечний момент - погана упаковка. Неналежне зберігання може перетворити десерт на справжню отруту. "Вода, яка стоїть із залишками морозива, однозначно є сприятливим середовищем для розвитку мікроорганізмів, потрапляючи туди просто з повітря", - відзначають фахівці.
Експерти радять не купувати дешеве морозиво, так як воно гарантовано з великим вмістом пальмової олії замість натурального молока. Плюс - у дешевому морозиві і дешеві, а потім хімічні домішки, ароматизатори, барвники, стабілізатори смаку.
Високої якості морозиво - пломбір і вершкове. Гірше - це так зване морозиво з комбінованим складом сировини, там може бути пальмова, кокосова олія, інші замінники.
У суботу, 18 січня в Україні прогнозують переважно суху погоду без істотних опадів. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у Facebook, передають Патріоти України. За її словами, в Україні протягом суботи прогнозують сильний північно-західний вітер ...
Тариф на електроенергію, який був встановлений в Україні, діятиме протягом поточного опалювального сезону. Уряд не має планів щодо його збільшення. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час "Години запитань до уряду" 17 січня, переда...