В Антарктиді з'явилася нова тріщина (фото)

​Зовсім скоро шельф льодовика Ларсена в 200 квадратних миль сповзе в море.

Вчені виявили нову тріщину в Антарктиді. Фото: nation-news.ru.

Вчені зафіксували нову тріщину в антарктичному шельфовому льодовику Ларсена. Вона розташована в 10 км від іншого розлому, який знайшли в грудні 2016 року. Геологи вважають, що це тільки питання часу. Уже зовсім скоро крижаний шельф в 200 квадратних миль сповзе в море, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Експерти, які беруть участь в британському проекті з вивчення наслідків танення на крижаному шельфі Ларсена, ведуть моніторинг тріщини протягом декількох років. Розлом виріс в грудні минулого року на 12 миль.

У доповіді вчених наголошується, що 1 травня 2017 року було зафіксовано нову тріщину, яка зробила цілісність шельфу більш нестійкою.

"Нав'язано кров'ю": Ніцой розповіла, чому проти домінування російської в Україні

четвер, 9 липень 2020, 12:45

В Україну російська мова була завезена танками, голодоморами та розстрілами. Письменниця, педагог та громадський діяч Лариса Ніцой заявила, що в Україні має домінувати українська мова, бо російську нашій країні нав'язано кров'ю, передають Патріоти Укра...

Це буде не тільки штраф: В Україні хочуть по-новому карати за порушення ПДР

четвер, 9 липень 2020, 12:30

Аналогічна система успішно функціонує в багатьох країнах Європи. Водіїв авто, які регулярно порушують правила, збираються карати ще жорсткіше. Для цього розробляється система штрафних балів. Найбільш злісних порушників позапланово будуть відправляти на...