У Британії інженери створили одяг, крізь який видно внутрішні органи (відео)

На футболці-рентгені розташовані спеціальні датчики, які при взаємодії з планшетом або телефоном показують внутрішні органи власника майки.

Зараз Curiscope працює лише в тестовому режимі. Фото: ntd.tv.

Британські інженери і програмісти створили платформу змішаної реальності Curiscope. Це футболка-рентген. Надягнувши її, можна побачити внутрішні органи людини, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Для того, щоб побачити внутрішні органи треба легко навести на себе мобільний пристрій з встановленим додатком. Малюнок на футболці повторює розташування ребер і хребта.

Зараз Curiscope працює в тестовому режимі. Розробники проекту планують удосконалити його, щоб використовувати в медицині. Запустили інтернет-кампанію для вдосконалення продукту.

Футболіст збірної Бразилії назвав путіна Богом, чим викликав шквал глузувань

субота, 1 квітень 2023, 7:05

Колишній футболіст збірної Бразилії Даніель Карвальйо згадав, як під час виступу за московський ЦСКА був запрошений разом із командою на прийом до господаря кремля володимира путіна з нагоди завоювання Кубка УЄФА-2004/2005. . «Бразильцям було важко, ...

Чи потрібно йти у військкомат під час вручення повістки не за місцем реєстрації: Юрист пояснив нюанси

субота, 1 квітень 2023, 6:52

Якщо вам вручили повістку поза регіоном реєстрації місця проживання, наприклад, десь на блокпосту, юридична сила такого документа стоїть під сумнівом. Про це розповів юрист Arzinger Ростислав Небельський, передають Патріоти України. Крім того, як ствер...