"В "ДНР" началась разруха и репрессии": Екс-ватажок "республіки" зробив зізнання

Павло Губарєв зазначив, що реальна участь в політичному житті «республіки» обмежена «вузьким колом обраних», нормальний діалог між ватажками бойовиків і суспільством відсутній.
Павло Губарєв. Фото: Аргументи і факти.

Екс-ватажок терористів "ДНР" Павло Губарєв зізнався, що на окупованому Донбасі твориться справжня розруха. Таку заяву він зробив у своїй статті, опублікованій на одному з ресурсів бойовиків, передають Патріоти України.

"Економічна ситуація і рівень життя в "ДНР" украй незадовільні. Але якщо багато соціально-економічних проблем можна пояснити станом війни, то зухвалу поведінку багатьох донецьких управлінців пояснити нічим не можна (окрім специфічних властивостей їх особистості)", - йдеться в публікації. При цьому Губарєв спростував інформацію про те, що він нібито готує державний переворот.

Перший бій за ДАП

четвер, 28 травень 2020, 7:10

У перших числах квітня 2014 року з’явилася реальна загроза початку бойових дій на Донбасі. У Луганську взяли штурмом управління СБУ, у Донецьку проголосили маріонеткову республіку. Українські військові почали займати стратегічні об’єкти в Донецькій та ...

Хіти тижня. Нововведення від НБУ: Українцям доведеться попереджати банк про покупки

четвер, 28 травень 2020, 4:00

Відзначається, що питання у банків можуть виникнути до операцій, які не відповідають заявленому фінансовому стану клієнтів. Українцям сказали попереджати банки про великі покупки. В іншому випадку гроші можуть заблокувати, попереджає перший заступник г...