"В "ДНР" началась разруха и репрессии": Екс-ватажок "республіки" зробив зізнання

Павло Губарєв зазначив, що реальна участь в політичному житті «республіки» обмежена «вузьким колом обраних», нормальний діалог між ватажками бойовиків і суспільством відсутній.
Павло Губарєв. Фото: Аргументи і факти.

Екс-ватажок терористів "ДНР" Павло Губарєв зізнався, що на окупованому Донбасі твориться справжня розруха. Таку заяву він зробив у своїй статті, опублікованій на одному з ресурсів бойовиків, передають Патріоти України.

"Економічна ситуація і рівень життя в "ДНР" украй незадовільні. Але якщо багато соціально-економічних проблем можна пояснити станом війни, то зухвалу поведінку багатьох донецьких управлінців пояснити нічим не можна (окрім специфічних властивостей їх особистості)", - йдеться в публікації. При цьому Губарєв спростував інформацію про те, що він нібито готує державний переворот.

Побачене вас неприємно вразить: Дівчина показала, що діється всередині гумових качечок для ванни (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 20:59

Улюблені іграшки виявилися не дуже гігієнічними... Користувач сайту Reddit показала як в розрізі виглядають гумові качечки, з якими так люблять купатися діти. Страшним виявилися не самі іграшки, а те, що користувачі змогли побачити всередині них, зазна...

Йшов із Ростовської області: На російському танкері в Азовському морі стався вибух

субота, 24 жовтень 2020, 20:46

На танкері під російським прапором в акваторії Азовського моря стався вибух. Про це 24 жовтня повідомив ТАСС із посиланням на джерело в екстрених службах РФ, повідомляють Патріоти України. Уточнюється, що танкер був порожнім, але стався вибух, імовірно...