В InformNapalm встановили особи шістьох путінських відпускників, які воювали на Донбасі (фото)

Два офіцери і чотири контрактники в серпні - вересні 2014 року воювали на українському Донбасі в складі т. зв. батальйону спеціального призначення 8-ї омсбр (г).

 InformNapalm встановило особи військових злочинців з РФ. Фото: informnapalm.org.

Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm встановило особи військових злочинців першої хвилі російської агресії проти України зі складу батальйону спеціального призначення 8-ї мотострілецької бригади (гірської) Збройних сил Росії. Фотографія, на якій засновано нове OSINT-розслідування міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm, вперше була опублікована восени 2014 року, передають Патріоти України.

Пізніше, в лютому 2017 року, волонтери-розслідувачі змогли ідентифікувати місцевість (околиці Суходільська Луганської області) та впізнали одного з 19 військовослужбовців (Д. Саліханов). А тепер вдалося впізнати ще шістьох інтервентів: двох офіцерів і чотирьох контрактників, які в серпні - вересні 2014 року воювали на українському Донбасі в складі т.зв. батальйону спеціального призначення 8-ї омсбр (г).

1. Роман Сергійович Вогачев

Дата народження 22 жовтня 1989 року. Родом з міста Бєлорєцька (Башкортостан), зареєстрований за адресою: м Бєлорєцьк, вул. Крупської, 57, кв. 3.

Станом на 2015 рік офіцер 8-ї омсбр (г) ЗС РФ у званні "старший лейтенант". Випускник Єкатеринбурзького вищого артилерійського командного училища 2012 року.

Примітно, що Р. Вогачев приблизно два роки тому був описаний волонтерами проекту lostivan. На жаль, проект припинив своє існування, і оригінал запису не зберігся, але дані про російського офіцера були скопійовані на сторінку проекту gruz200, і значиться у них таке: "Нацист-імперець із російської армії. За геоданими, отриманих з фото, можна судити, що був у Суходольську, Луганської області".

2. Павло Арафьєв

Дата народження 13 червня 1987 року. Родом з міста Пензи (також значиться м. Тейково Івановської обл.).

Станом на 2016 рік офіцер 8-ї омсбр (г) ЗС РФ у званні "капітан". Випускник Коломенського вищого артилерійського командного училища.

3. Олександр Юрін

1976 р.н. родом з міста Самари.

Станом на 2017 рік військовослужбовець-контрактник 8-і омсбр (г) ЗС РФ.

4. Ерсаін Шікшікеєв

Дата народження 30 березня 1992 року. Родом з міста Астрахані.

Станом на 2016 рік військовослужбовець-контрактник 8-ї омсбр (г) ЗС РФ.

5. Віктор Аншаков

Дата народження 18 серпня 1993 року. Родом з міста Харабали (Астраханська обл.).

Станом на 2016 - 2017 роки військовослужбовець-контрактник 8-ї омсбр (г) ЗС РФ.

6. Сергій Матюшенко

1994 р.н. родом із Камишина (Волгоградська обл.).

Станом на 2016 рік військовослужбовець-контрактник 8-ї омсбр (г) ЗС РФ.

"З урахуванням раніше розсекреченого Д. Саліханова, до теперішнього часу вдалося встановити імена сімох військових злочинців із 19. Робота над ідентифікацією інших триває", - йдеться у публікації.

"Молода республіка" встає з колін: ​Українців повеселив "спонсор" "ДНР", нагороджений за захоплення Криму: (фото, відео)

четвер, 20 червень 2019, 15:20

Окупанти в Донецькій області вирішили відновити науково-експериментальний комплекс при інституті кольорових металів в окупованому Донецьку. Про це йдеться в матеріалі окупаційного каналу "Юніон". На відео звернув увагу користувач Twitter під ніком Necr...

Квартал "пішов на гору", хтось мусить... Кабаре "Веселий Писець" присвятили Зеленському музичну пародію "Генералы песчаной карьеры» (відео)

четвер, 20 червень 2019, 15:08

Єврейсько-український гумор, яскравий і дотепний. Гаранту нема чого ображатись на артистів. Адже сам заробляв собі на шмат щастя таким чином. Кліп під назвою «Генералы песчаной карьеры» команда КВК Дніпропетровського державного університету (єдиний в с...