
У київському ресторані пролунав вибух. Подія сталася сьогодні вночі на вул. Профспілковій у Дніпровському районі столиці. Близько 3-ї години до поліції надійшла інформація про вибух у ресторані. За вказаною адресою негайно виїхали наряди районної поліції та представники профільних служб. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва, передають Патріоти України.
З місця події вилучили деформовані рештки металевих предметів, схожих на осколки гранати, попередньо - «РГД-5». Вилучене направлено на експертизу для остаточного встановлення типу вибухового предмета.

Зі слів працівниці закладу зясувалося: після закриття ресторану вона почала прибирати приміщення. Близько третьої ночі жінка почула звук розбитого скла, а через кілька секунд пролунав вибух. На щастя, ніхто не постраждав. Внаслідок вибуху частково пошкоджено стіни та меблі ресторану.
Зібрані відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчим відділом Дніпровського управління столичної поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування, у рамках якого з’ясовуються усі деталі та обставини скоєного. Зусилля правоохоронців спрямовані на встановлення та затримання зловмисників, причетних до цього кримінального правопорушення.

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...