У мережі показали, як виглядає острів, що несподівано виник у Бермудському трикутнику (відео)

​Острів, який назвали Черепашковим, постійно збільшується в розмірі.

У Бермудському трикутнику з'явився острів. Фото: Metro.

У мережі було опубліковано відео з островом, що недавно виник біля узбережжя американського штату Північна Кароліна і вже встиг стати туристичним хітом. Відео було оприлюднено на Twitter-сторінці The Outer Banks, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Повіомляється, що довжина ділянки суші Черепашкового острова (як його називають люди) становить 1,6 кілометра. При цьому ширина становить 152 метра. Однак острів постійно збільшується в розмірі.

Як стверджують місцеві жителі, з'явився острів в квітні цього року. Серед мандрівників він користується неабиякою популярністю незважаючи на те, що екстрені служби закликають утримуватися від його відвідин.

Коронавірус втече із переляку: Мережу потішили "карантинні" маски в російській провінції (фото)

вівторок, 7 квітень 2020, 13:30

"Абсолютно новий" безконтактний термометр, розроблений в Росії, виглядає не краще... У місті Енгельс Саратовської області, Росія, працівникам місцевого хлібозаводу роздали захисні маски, які 50 років перебували в запасниках на випадок ядерної війни. Пр...

Хіти тижня. У Франції заявили про препарат від коронавірусу, що знищує збудник хвороби за 6 днів

вівторок, 7 квітень 2020, 13:00

Пацієнти з COVID-19, що стали учасниками випробувань і отримували хлорохін (скорочена назва у Франції), продемонстрували швидке і ефективне відновлення. У Франції заявили, що протималярійний препарат гидроксіхлорохін нібито може позбавити коронавірус з...