"В місії ООН ніякого Мартіна немає. І не було": У справі журналістів, вбитих у ЦАР, з'явилися нові дивні подробиці

Фіксера Мартіна в ЦАР журналістам рекомендував представник ЗМІ, яке може належати... "кухарю Путіна" Євгену Пригожину.

Вбитих журналістів заманили у добре підготовану пастку? Ілюстрація: соцмережі.

Вбитого в Центральноафриканській республіці російського режисера Олександра Расторгуєва з фіксером Мартіном в ЦАР познайомив журналіст видання РІА ФАН Кирило Романовський. Про це повідомляє «Медуза» з посиланням на знайомих Расторгуєва та Романовського, передають Патріоти України.

Романовський підтвердив, що спілкувався з Расторгуєвим і Мартіном (прізвище невідоме), який рекомендував журналістам водія - єдиного вцілілого після нападу. У «Центрі управління розслідуванням» заявляли, що Мартін працював в місії ООН в ЦАР, але представники місії повідомили, що у них «немає консультанта, якого б звали Мартін», а організація не контактувала із загиблими журналістами.
За словами Романовського, він вже спілкувався зі Слідчим комітетом, який розслідує це вбивство, і з родичами загиблих. Він не розповів про спілкування з журналістами і з фіксером, оскільки вже чотири дні «відповідає на одні і ті ж питання» і «навряд чи скаже щось нове». При цьому він «обіцяв» СК відновити «вбитий телефон» з листуванням з Мартіном і Расторгуєвим. Він також планує поїхати в ЦАР для розслідування загибелі Расторгуєва, Джемаля і Радченка разом з групою незалежних журналістів.
Видання РІА ФАН пов'язували з «Агентством інтернет-розслідувань» (фабрикою тролів) і Євгеном Пригожиним, якого вважають спонсором фабрики і ПВК «Вагнер». А Расторгуєв, Джемаль і Радченко знімали фільм про російських найманців (передбачається, що в ЦАР працюють саме «вагнерівці»).

Нагадаємо, про загибель Орхана Джемаля, Олександра Расторгуєва та Кирила Радченка в ЦАР повідомило агентство AFP з посиланням на свої джерела. Їх тіла виявили в 23 кілометрах від м. Сібут. Соціолог Ігор Ейдман допускає, що їх убили бійці ПВК «Вагнера».

Придбавши, зверніться до лікаря: Як виглядають українські експрес-тести на коронавірус (фото)

середа, 1 квітень 2020, 21:02

Експрес-тести виявляють лише антитіла, які виникають аж на 5-7 день хвороби. В Україні є експрес-тести для діагностування коронавірусу вітчизняного виробника. Журналіст Богдан Кутєпов показав у Facebook, як виглядають українські тести, передають Патріо...

"Не про те піклуєтесь, людоньки": Полтавський губернатор порадив землякам думати про крематорій

середа, 1 квітень 2020, 20:46

Олег Синєгубов дуже дивним чином "підбадьорив" земляків. "Наразі посівні крамниці мають бути зачинені, бо це життя людей. Ми маємо втримати цю першу хвилю. […] Дуже добре, коли полтавці ставлять питання про те, що їм висадити на городі. Але я знаю ще ...