"У Росії кріпосне право скасували, коли в Лондоні метро пустили", - письменниця із РФ

Високий рівень відсталості є бідою російського суспільства, а високий рівень агресії є небезпечним для самих росіян.

Людмила Улицька. Фото: Сноб.

Росія відстала від Європи мінімум на 150 років. І цей високий рівень відсталості є бідою російського суспільства, а високий рівень агресії є небезпечним для самих росіян. Про це заявила відома російська письменниця Людмила Улицька, коментуючи критику своїх слів в ефірі українського телеканалу про відсталість жителів РФ, повідомляють Патріоти України.

"Жодних відкриттів не зробила у своєму інтерв'ю – з часів Петра Першого відомо, що відставання існує: у нас кріпосне право відмінили, коли в Лондоні метро пустили. Відставання – це наша біда, а не вина. На жаль, у науці, в технологіях, у медицині відставання величезне", – сказала письменниця.

При цьому Улицька зазначила, що підвищений рівень агресії у людини небезпечний як для оточення, так і для неї самої. "Рівень агресії сьогодні в нашому суспільстві дуже високий – є кілька телевізійних передач, які демонструють саме високий рівень соціальної агресії і небажання обговорювати мирно і свідомо, що б там не було. Підвищення культурного рівня нікому не заважає, саме високий культурний рівень забезпечує можливість діалогу", – наголосила російська письменниця.

Джерело: РБК-Україна

Хіти тижня. Мав нагороду від Путіна: Помер автор системи рукопашного бою, який готував спецназ РФ

субота, 20 квітень 2019, 4:00

Теорія рукопашного бою Кадочникова ґрунтується на знаннях фізики, психології та анатомії, стиль бою схожий на джиу-джитсу, айкідо і дзюдо. Вчора, 13 квітня, в Росії помер автор незвичайної системи рукопашного бою та самооборони Олексій Кадочников. Про ...

Хіти тижня. Поляк у Варшаві плюнув в обличчя українцеві (відео)

субота, 20 квітень 2019, 3:00

Польському таксисту загрожує позбавлення волі через образи етнічного характеру. У Варшаві польський таксист плюнув в обличчя українському водієві Убера й облаяв його. За це він може отримати три роки в'язниці за дискримінацію на національному ґрунті. В...