"У Росії кріпосне право скасували, коли в Лондоні метро пустили", - письменниця із РФ

Високий рівень відсталості є бідою російського суспільства, а високий рівень агресії є небезпечним для самих росіян.

Людмила Улицька. Фото: Сноб.

Росія відстала від Європи мінімум на 150 років. І цей високий рівень відсталості є бідою російського суспільства, а високий рівень агресії є небезпечним для самих росіян. Про це заявила відома російська письменниця Людмила Улицька, коментуючи критику своїх слів в ефірі українського телеканалу про відсталість жителів РФ, повідомляють Патріоти України.

"Жодних відкриттів не зробила у своєму інтерв'ю – з часів Петра Першого відомо, що відставання існує: у нас кріпосне право відмінили, коли в Лондоні метро пустили. Відставання – це наша біда, а не вина. На жаль, у науці, в технологіях, у медицині відставання величезне", – сказала письменниця.

При цьому Улицька зазначила, що підвищений рівень агресії у людини небезпечний як для оточення, так і для неї самої. "Рівень агресії сьогодні в нашому суспільстві дуже високий – є кілька телевізійних передач, які демонструють саме високий рівень соціальної агресії і небажання обговорювати мирно і свідомо, що б там не було. Підвищення культурного рівня нікому не заважає, саме високий культурний рівень забезпечує можливість діалогу", – наголосила російська письменниця.

Джерело: РБК-Україна

"ФСБшники - конченные уроды. Бесславные ублюдки. Сколько они уже взорвали или по-тихому отстрелили - сложно представить", - Кримський бандерівець (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 8:59

"Самым красноречивым фактом организации теракта в Керчи оккупантами для меня является то, что после несостыковок в опубликованных видеонарезках с камер наблюдения и разгромной критики пропагандонам вчера была дана команда видео отовсюду удалить", - пиш...

Х...йло у ролі "крихітки Цахеса": Коли в Росії перестали сміятися над Путіним (відео)

вівторок, 23 жовтень 2018, 0:29

Ми з росіянами помінялися місцями, тому що до 2003 року в Україні не можна було сміятися над першими особами. Після появи на екранах росіян передачі з лялькою, що зображає президента Володимира Путіна в ролі "Крихітки Цахеса", в Росії заборонили сміяти...