В Україні почали виробляти унікальні протези (відео)

На думку іноземних експертів, український продукт нічим не гірше закордонного.​

Унікальний протез. Скріншот

В Одесі презентували унікальні протези українського виробництва - колінні вузли для всіх ступенів мобільності. Про це йдеться в сюжеті "7 каналу", повідомляють Патріоти України.

Тестував продукт колишній учасник АТО, який втратив праву ногу під час війни на Донбасі. Практично всі комплектуючі таких протезів роблять в Україні. Вони значно поступаються в ціні закордонним аналогам, при цьому більш мобільні і мають ряд переваг.

"Наприклад, український продукт легше дорогого британського протеза практично в два рази. А сама розробка нового вузла дозволяє державі закуповувати протези високого класу практично для всіх нужденних", - йдеться в сюжеті.

Також виготовлення протезів допоможе стимулювати вітчизняного виробника. Адже, на думку іноземних експертів, український продукт нічим не гірше закордонного.

Вчені розгадали таємницю, як тварини вперше вийшли з океану на сушу 390 млн років тому

четвер, 26 листопад 2020, 14:15

Дослідники з США та Великої Британії виявили, що вихід хребетних з океану і завоювання ними суші, яке відбулося близько 390 мільйонів років тому, збігається з розвитком у них плечової кістки. Про це повідомляє видання The Daily Mail. У своєму досліджен...

Сюрприз для любителів плавання восени: В Одесі на популярному пляжі знайшли удава (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 13:58

Змію біля одного зі спусків в море помітила одеситка Неллі Каспер під час ранкового купання. Вранці в четвер, 26 листопада, на пляжі Ланжерон в Одесі знайшли удава, ймовірно, тварина втекла від господаря, передають Патріоти України. Змію біля одного зі...