Важливо не використовувати основну карту для платежів онлайн, передають Патріоти України.
За словами операційного директора 10Guards Віталія Якушева, для цього можна завести окремий рахунок, розрахований спеціально для покупок у мережі. При цьому поповнювати його варто тільки в той момент, коли ви збираєтеся щось купувати.
"У такому випадку, навіть якщо інформація щодо вашої карти потрапить до рук зловмисників, ви зможете заморозити останній платіж і не втратите гроші, в крайньому разі — втратите суму чергового траншу", — пояснив експерт.
Крім того українцям радять завжди користуватися магазинами, адреси яких знаходяться на доменах "ua" або "com". Оскільки такі ресурси легше відстежити і потім їхніх власників можна буде притягнути до відповідальності.
"Важливо також ознайомитися з відгуками тих, хто вже користувався сайтом. Причому не варто звертати увагу на відгуки безпосередньо на майданчику магазину — знайдіть за назвою магазину згадки про нього в соціальних мережах, на форумах або у ЗМІ", — сказано в матеріалі.
Великою проблемою є і той факт, що шахраї створюють сайти, які зовні дублюють популярних продавців, а насправді є фішинговими. Такі портали крадуть дані банківської картки. "Жертва" думає, що вводить дані своєї карти, номер, термін дії, CVV-код і пароль для того, щоб оплатити на сайті, але цю інформацію копіює спеціальна програма, а потім із карти знімають гроші.
Найчастіше після скарги до правоохоронців кіберполіція сайт закриває, але вже за кілька днів шахраї відкривають схожий з іншою адресою.
З 1 квітня в Україні запрацював електронний кабінет військово-лікарської комісії (ВЛК), що дозволить оформлювати висновки про придатність чи непридатність до служби в цифровому форматі. Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізаці...
Співробітники з двох різних похоронних бюро побилися прямо на вулиці через тіло чоловіка. Він загинув під час того, як прикрашав свій будинок. Про це повідомило видання Need To Know, передають Патріоти України. Це сталося у Вільяермосі, що розташоване ...