Важливо не використовувати основну карту для платежів онлайн, передають Патріоти України.
За словами операційного директора 10Guards Віталія Якушева, для цього можна завести окремий рахунок, розрахований спеціально для покупок у мережі. При цьому поповнювати його варто тільки в той момент, коли ви збираєтеся щось купувати.
"У такому випадку, навіть якщо інформація щодо вашої карти потрапить до рук зловмисників, ви зможете заморозити останній платіж і не втратите гроші, в крайньому разі — втратите суму чергового траншу", — пояснив експерт.
Крім того українцям радять завжди користуватися магазинами, адреси яких знаходяться на доменах "ua" або "com". Оскільки такі ресурси легше відстежити і потім їхніх власників можна буде притягнути до відповідальності.
"Важливо також ознайомитися з відгуками тих, хто вже користувався сайтом. Причому не варто звертати увагу на відгуки безпосередньо на майданчику магазину — знайдіть за назвою магазину згадки про нього в соціальних мережах, на форумах або у ЗМІ", — сказано в матеріалі.
Великою проблемою є і той факт, що шахраї створюють сайти, які зовні дублюють популярних продавців, а насправді є фішинговими. Такі портали крадуть дані банківської картки. "Жертва" думає, що вводить дані своєї карти, номер, термін дії, CVV-код і пароль для того, щоб оплатити на сайті, але цю інформацію копіює спеціальна програма, а потім із карти знімають гроші.
Найчастіше після скарги до правоохоронців кіберполіція сайт закриває, але вже за кілька днів шахраї відкривають схожий з іншою адресою.
У Полтавській області чоловік відмовився від мобілізації, пояснюючи це тим, що має невелику вагу. Також він нарікав на "плутанину в датах", але суд покарав військовозобов'язаного громадянина за порушення законодавства. Про це йдеться у вироку, опубліко...
Мережею поширилося відео, де працівниця Приватбанку відмовляється обслуговувати російськомовного клієнта. Жінка навідріз заявила, що не розуміє російської мови. Зокрема користувачка соцмережі Facebook Олена Гуменюк зауважила, що згідно з українським за...