"Ваня був найдобрішим з тих, кого ми зустрічали на фронті": В АТО загинув воїн з Дніпропетровщини (фото)

За пару днів до трагедії "Скіф" повернувся на передову з госпіталю, де лікувався після важкої контузії.

Іван Рященко загинув під час обстрілу. Фото: соцмережі.

8 березня неподалік Луганського Бахмутського району на Донеччині під час кулеметного обстрілу загинув 34-річний Іван "Скіф" Рященко. Не дожив до свого 35-річчя двох тижнів, передають Патріоти України.

Командир БМП, служив у 54-й бригаді. Родом із селища Вишневе П'ятихатського району Дніпропетровської області, жив у місті Вільногірськ.

"За пару днів до трагедії "Скіф" повернувся на передову з госпіталю, де лікувався після важкої контузії. Іван був веселою та доброзичливою людиною. У шостій роті другого бату хлопці називали його - "наша душа".

"Ваня був найдобрішим з тих, кого ми зустрічали на фронті...", - написали на сторінці фонду "Повернись живим" у Facebook. "Я багато чому навчився від нього. Він такий – плече підставить. Душа компанії", - каже про загиблого друга боєць "Ахмет". В Івана залишилися дружина та двоє снів.

Від коронавіруса: У зірки фільму "Москва сльозам не вірить" помер чоловік

п’ятниця, 29 травень 2020, 12:43

Наталія Вавілова і Самвел Гаспаров познайомилися на прем'єрі стрічки "Москва сльозам не вірить" в 1979 році. У соцмережі він залишив сумний пост, в якому крім смерті Гаспарова також повідомив, що з COVID-19 бореться і Наталія Вавілова. "У Москві помер ...

Зіткнулись вантажівки: Військові потрапили в серйозну ДТП під Харковом (фото)

п’ятниця, 29 травень 2020, 12:27

На опублікованих фотографіях видно, що транспортний засіб отримав серйозні пошкодження. При цьому немає ніякої інформації про те, як саме сталася аварія і чи брав участь в ній інший транспортний засіб. Також не зазначається про можливих постраждалих в ...