"Ваня був найдобрішим з тих, кого ми зустрічали на фронті": В АТО загинув воїн з Дніпропетровщини (фото)

За пару днів до трагедії "Скіф" повернувся на передову з госпіталю, де лікувався після важкої контузії.

Іван Рященко загинув під час обстрілу. Фото: соцмережі.

8 березня неподалік Луганського Бахмутського району на Донеччині під час кулеметного обстрілу загинув 34-річний Іван "Скіф" Рященко. Не дожив до свого 35-річчя двох тижнів, передають Патріоти України.

Командир БМП, служив у 54-й бригаді. Родом із селища Вишневе П'ятихатського району Дніпропетровської області, жив у місті Вільногірськ.

"За пару днів до трагедії "Скіф" повернувся на передову з госпіталю, де лікувався після важкої контузії. Іван був веселою та доброзичливою людиною. У шостій роті другого бату хлопці називали його - "наша душа".

"Ваня був найдобрішим з тих, кого ми зустрічали на фронті...", - написали на сторінці фонду "Повернись живим" у Facebook. "Я багато чому навчився від нього. Він такий – плече підставить. Душа компанії", - каже про загиблого друга боєць "Ахмет". В Івана залишилися дружина та двоє снів.

Хіти тижня. Їй було всього 45 років: Померла відома російська актриса

середа, 2 грудень 2020, 11:00

Світлана Обидина зіграла в таких відомих серіалах і фільмах, як "Вулиці розбитих ліхтарів-1", "Острів", "Мажор-3", "Довлатов", "Дуелянт", "Петербург. Тільки по любові" та інші. Померла відома російська актриса Світлана Обідіна. Їй було всього 45 років....

"Живі позаздрять мертвим": Під Києвом таксист вразив всіх "потужним" захистом від COVID-19 (відео)

середа, 2 грудень 2020, 10:57

У Білій Церкві Київської області помітили незвичайного водія таксі. Він вразив пасажирів своїм зовнішнім виглядом, а саме захисним костюмом від коронавірусу. Як пише Telegram-канал "Біла Церква - БЕЗ ТАБУ", пасажирів водій розвозить на вельми незвичном...