"Ваня був найдобрішим з тих, кого ми зустрічали на фронті": В АТО загинув воїн з Дніпропетровщини (фото)

За пару днів до трагедії "Скіф" повернувся на передову з госпіталю, де лікувався після важкої контузії.

Іван Рященко загинув під час обстрілу. Фото: соцмережі.

8 березня неподалік Луганського Бахмутського району на Донеччині під час кулеметного обстрілу загинув 34-річний Іван "Скіф" Рященко. Не дожив до свого 35-річчя двох тижнів, передають Патріоти України.

Командир БМП, служив у 54-й бригаді. Родом із селища Вишневе П'ятихатського району Дніпропетровської області, жив у місті Вільногірськ.

"За пару днів до трагедії "Скіф" повернувся на передову з госпіталю, де лікувався після важкої контузії. Іван був веселою та доброзичливою людиною. У шостій роті другого бату хлопці називали його - "наша душа".

"Ваня був найдобрішим з тих, кого ми зустрічали на фронті...", - написали на сторінці фонду "Повернись живим" у Facebook. "Я багато чому навчився від нього. Він такий – плече підставить. Душа компанії", - каже про загиблого друга боєць "Ахмет". В Івана залишилися дружина та двоє снів.

"Помолиться никогда не вредно": Путін оконфузився невдалим жартом про Бога (відео)

середа, 22 січень 2020, 15:40

Президент Росії Володимир Путін поділився порадою про те, як потрібно молитися Богу, і потрапив під хвилю насмішок. Курйоз трапився під час його зустрічі з громадськими діячами Липецька. Відповідним відео поділився у Twitter "Кремлівський пул РІА", пер...

Пропагандистка Кремля потрапила у реанімацію

середа, 22 січень 2020, 14:59

Очевидно, що регулярна брехня дуже погано впливає на серце. Симоньян госпіталізували в інститут імені М. В. Скліфосовського через проблеми серцем. Журналістку забрали прямо з Кремля - вона відчула себе погано під час наради.