"Ваня був найдобрішим з тих, кого ми зустрічали на фронті": В АТО загинув воїн з Дніпропетровщини (фото)

За пару днів до трагедії "Скіф" повернувся на передову з госпіталю, де лікувався після важкої контузії.

Іван Рященко загинув під час обстрілу. Фото: соцмережі.

8 березня неподалік Луганського Бахмутського району на Донеччині під час кулеметного обстрілу загинув 34-річний Іван "Скіф" Рященко. Не дожив до свого 35-річчя двох тижнів, передають Патріоти України.

Командир БМП, служив у 54-й бригаді. Родом із селища Вишневе П'ятихатського району Дніпропетровської області, жив у місті Вільногірськ.

"За пару днів до трагедії "Скіф" повернувся на передову з госпіталю, де лікувався після важкої контузії. Іван був веселою та доброзичливою людиною. У шостій роті другого бату хлопці називали його - "наша душа".

"Ваня був найдобрішим з тих, кого ми зустрічали на фронті...", - написали на сторінці фонду "Повернись живим" у Facebook. "Я багато чому навчився від нього. Він такий – плече підставить. Душа компанії", - каже про загиблого друга боєць "Ахмет". В Івана залишилися дружина та двоє снів.

З архіву ПУ. "Зал*па страшна": Дівчина з Алчевська з матюками розповіла про реалії життя в окупації (відео)

вівторок, 2 березень 2021, 10:00

Вся правда про "щасливе" життя в "молодій республіці"... Мешканка окупованого міста Алчевськ Луганської області у листопаді 2019 року виклала відео, на якому розповіла про життя по той бік лінії розмежування. Відповідний відеоролик з підписом "вся прав...

Не зрозуміла мистецтва: У Німеччині прибиральниця змила інсталляцію за 800 тисяч євро

вівторок, 2 березень 2021, 9:56

Твір мистецтва під назвою "Коли починає капати зі стелі" вже неможливо відновити в його первісному вигляді, заявив представник міської адміністрації, передають Патріоти України. Інсталяція являє собою башточку з дерев'яних дощок у людський зріст, під ...