Важливо: В Україні змінили максимальну швидкість руху авто в населених пунктах

Зміни почнуть діяти з 1 січня 2018 року.

Ілюстрація: izvestia.kiev.ua

Кабінет міністрів України вніс зміни в Правила дорожнього руху, якими обмежив максимальну швидкість в населених пунктах до 50 км/год, повідомляють Патріоти України.

Раніше максимальна швидкість досягала 50 км/год.

Варто відзначити, що таке обмеження діє в більшості країн Європи. При цьому вчені довели, що при ДТП на швидкості 50 км/год шанси вижити у пішохода набагато вище, ніж при швидкості авто 60 км/год.

Нагадаємо, раніше старший інструктор центру контраварійної підготовки "Альфа-Щит" Сергій Гільов розповів про те, безпечно керувати автомобілем під час ожеледиці.

З архіву ПУ. Російський співак назвав українські вареники традиційною ... російською стравою (відео)

середа, 19 січень 2022, 4:00

Багато слов'янських народів присвоюють рецепт цієї страви собі. Так само часто плутають українські вареники з російськими пельменями. Російський співак Сергій Лазарєв, який зараз відпочиває на Балі, показав шанувальникам свій сніданок. Він замовив собі...

Хіти тижня. Тролінг 80-го рівня: Українці продають у Росію елітні труни "Патріот" (фото)

середа, 19 січень 2022, 3:00

Україна виробляє труни "Патріот" з російською символікою і продає їх на території РФ. При цьому за елітні вироби необхідно заплатити чимало - 571 200 рублів (близько 208,7 тисяч гривень). Оголошення з продажем таких трун є на російських сайтах, які зай...