Вчені визначили найхолодніше місце у Всесвіті

Температури в туманності Бумерангу досягають позначки 272 градуса Цельсія нижче нуля.

Туманність Бумеранг. Фото: Hi-News.ru.

Вчені з Лабораторії реактивного руху (США), Технічного університету Чалмерса (Швеція) і обсерваторії ALMA (Atacama Large Millimeter Array, Чилі) представили нові подробиці про протопланетну туманність Бумеранг, яка вважається найхолоднішим місцем у Всесвіті, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Туманність сформована вмираючим червоним гігантом, який інтенсивно залишає матерія. Згідно з отриманими вченими оцінками, спочатку світило було приблизно в чотири рази важче за Сонце, матерія від нього поширилася на відстань близько 120 тисяч астрономічних одиниць.

Центр туманності, як відзначають автори, сформований областю 1740 на 275 астрономічних одиниць, в якому передбачається існування великих частинок міліметрового розміру з температурою 20-30 кельвінів.

Робота вчених підтверджує, що туманність Бумерангу є найхолоднішим місцем у Всесвіті. До своїх висновків астрономи прийшли, проаналізувавши дані ALMA.

Туманність Бумерангу розташована на відстані п'яти тисяч світлових років від Землі в сузір'ї Центавра. Температури в туманності досягають одного кельвіна (приблизно мінус 272 градуса Цельсія).

Посміхатися всупереч долі: Зірка "Дизель шоу" Яна Глущенко зізналась, що мало не наклала на себе руки після загибелі Марини Поплавської

субота, 16 лютий 2019, 12:05

Актриса проходить курс реабілітації. Велися навіть розмови про те, що дівчина може більше ніколи не повернуться до повноцінного життя. Проте, Яна не опускати руки і на продовжує працювати та виховувати маленького сина. Зірка "Дизель шоу" Яна Глущенко д...

Хіти тижня. Водіям на замітку: Змінено правила проходження техогляду авто

субота, 16 лютий 2019, 11:30

В Україні діятиме новий формат документа про проходження техогляду авто, повідомляють Патріоти України. З 1 травня відповідний паперовий бланк протоколу видаватимуть разом з самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації. Водій повинен закріпити її у ...