Вчені визначили найхолодніше місце у Всесвіті

Температури в туманності Бумерангу досягають позначки 272 градуса Цельсія нижче нуля.

Туманність Бумеранг. Фото: Hi-News.ru.

Вчені з Лабораторії реактивного руху (США), Технічного університету Чалмерса (Швеція) і обсерваторії ALMA (Atacama Large Millimeter Array, Чилі) представили нові подробиці про протопланетну туманність Бумеранг, яка вважається найхолоднішим місцем у Всесвіті, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Туманність сформована вмираючим червоним гігантом, який інтенсивно залишає матерія. Згідно з отриманими вченими оцінками, спочатку світило було приблизно в чотири рази важче за Сонце, матерія від нього поширилася на відстань близько 120 тисяч астрономічних одиниць.

Центр туманності, як відзначають автори, сформований областю 1740 на 275 астрономічних одиниць, в якому передбачається існування великих частинок міліметрового розміру з температурою 20-30 кельвінів.

Робота вчених підтверджує, що туманність Бумерангу є найхолоднішим місцем у Всесвіті. До своїх висновків астрономи прийшли, проаналізувавши дані ALMA.

Туманність Бумерангу розташована на відстані п'яти тисяч світлових років від Землі в сузір'ї Центавра. Температури в туманності досягають одного кельвіна (приблизно мінус 272 градуса Цельсія).

Томос для України: Суд ухвалив переможне рішення

четвер, 25 квітень 2019, 17:28

Верховний суд України відмовився оцінювати законність звернення до Вселенського патріарха Варфоломія щодо томосу, повідомляють Патріоти України. У повідомленні суду на сторінці у Facebook йдеться, що закрито провадження за позовом релігійних організац...

"Война продолжится, тарифы не уменьшатся", - блогер

четвер, 25 квітень 2019, 17:15

"Выборы прошли, фанфары стихли, наступили будни. Народ бился и воевал друг с другом, а уже сегодня ищут почву для примирения с меньшинством", - пише у своєму блозі Наталя Юсупова, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Я смотрю, лидеры мнений т...